Urodziny dla Dziecka

Opis urodzin

Urodziny dla dziecka to wyjątkowy dzień i powinniśmy zrobić wszystko by pozostał niezapomniany. Jest tort, cukierki, prezenty, niespodzianki, rodzina i koledzy składają życzenia, a świat wydaje się piękniejszy. Urodziny to także przyjęcie, którego przebieg może pozostać w pamięci na bardzo długo. To okazja, by twórczo zainspirować dzieci, pozwolić im tworzyć i puścić wodze fantazji.
Z naszych licznych doświadczeń wiemy, że dzieci to mali artyści, którzy lubią lepić bajkowe postacie w gliny, malować, rysować i ozdabiać. Lubią szukać skarbów, przyrządzać kolorowe smakołyki, projektować modę, zasiewać magiczne ziarenka i tworzyć filmy animowane.
Jeśli chcecie, by urodziny Waszego dziecka były niezapomnianym przeżyciem zapraszamy do Sztukarni na magiczne przyjęcie w przedwojennej klimatycznej willi na Starym Mokotowie – tuż przy metrze Racławicka. Dla każdego dziecka przygotowujemy specjalny scenariusz, inspirowany zainteresowaniami. Zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów, poczęstunek wedle życzenia, a rodzicom kawę, ciasto i ciepłą atmosferę.

Kiedy odbywają się urodziny?

SOBOTA

13:00-15:00

16:00-18:00 (możliwość przedłużenia o 1h w cenie 150 zł)

NIEDZIELA

13:00-15:00

16:00-18:00 (możliwość przedłużenia o 1h w cenie 150 zł)

Przykładowe tematy zabaw urodzinowych:

1) Etno-koszulki – Pokaz Mody! (od 4 roku życia)

Warsztaty urodzinowe dla miłośników projektowania lub/i świata mody. Podczas zajęć dzieci według własnych pomysłów ozdobią i zmienią fason bawełnianych koszulek, tworząc kreacje niczym z wybiegów mody.

2) Akcja animacja! Kręcimy film animowany (od 6 roku życia)

Propozycja dla wszystkich dzieci, które na chwilę chcą się poczuć prawdziwymi filmowcami. Po stworzeniu scenariusza i zbudowaniu scenografii uczestnicy urodzin zrealizują krótkometrażowy film animowany, same stworzą gify lub flipbooki.

3) W krainie zapachów – tworzenie świec oraz mydełek (od 5 roku życia)

Urodziny z warsztatem tworzenia świec i mydełek to wyjątkowa podróż do krainy zapachów i kolorów! Podczas zajęć dzieci stworzą świece mozaikowe, pięknie pachnące i wielobarwne. Podczas warsztatów wykonają także mydełka glicerynowe. Kolorowe, pachnące o rozmaitych kształtach zapakują w ozdobne torebeczki.

4) Mali Architekci – tworzenie makiety miasta (od 5 roku życia)

Warsztaty dla każdego młodego architekta. Podczas urodzin dzieci stworzą własny projekt miasta marzeń. Będą miały też okazję poznać najbardziej niesamowite i nowoczesne projekty urbanistyczne, poznamy rolę roślinności w architekturze oraz porozmawiamy o nowoczesnym designie.

5) Wilki morskie na pokład! (od 5 roku życia)

Pirackie urodziny to morskie opowieści i muzyka oraz iście piracka oprawa. Dzieci po odnalezieniu tajemniczej mapy wykonają według wskazówek szereg zadań, które doprowadzą je do odnalezienia upragnionego skarbu. Bawić będą się przygotowanymi przez siebie pirackimi kapeluszami oraz własną banderą.

6) Star Wars – czyli urodziny w odległej galaktyce (od 5 roku życia)

Podczas urodzin młodzi kadeci przeniosą się do Akademii Jedi! Towarzyszyć będą i bohaterowie Gwiezdnych Wojen. Zabawę urozmaicą zagadki związane z sagą oraz testy na prawdziwego na rycerza Jedi. Niech moc będzie w Wami!

7) URODZINY w stylu HARRY’EGO POTTERA (od 5 roku życia)

Zaprosimy dzieci do Hogwartu – Szkoły Czarodziejów. Znajdziemy się w Komnacie Tajemnic, w której użyjemy magii, by stworzyć dymiące eliksiry szczęścia, jadalne węże, magiczne fasolki, lewitujące przedmioty…. i wiele innych niespodzianek. Będziemy także rozwiązywać zagadki i odkrywać sekrety czarodziejów.

8) URODZINY w stylu happeningu twórczego pt. „Malarzu maluj” (od 4 roku życia)

Znakomita propozycja dla jubilatów w każdym wieku. Zaprosimy dzieci do licznych zabaw urodzinowych, przemieszanych z informacjami o sztuce współczesnej. Następnie, w artystycznej atmosferze powstaną spontaniczne, indywidualne dzieła sztuki w nurcie abstrakcyjnego ekspresjonizmu (urocze plamy, niebywale niesymetryczne linie). Zachęcimy małych gości do spontanicznego wyrażania emocji, by zabawa i radość tworzenia zawładnęły procesem twórczym. Koniec imprezy uświetni wernisaż wystawy (obrazy będą dla dzieci pamiątką).

9) Urodziny detektywistyczne (od 5 roku życia)

W radosnej atmosferze dzieci rozwiną umiejętności rozwiązywania zagadek przy użyciu różnorodnych zmysłów: wzroku, węchu, słuchu, dotyku, smaku i poznają techniki pracy detektywa – odciski palców, sympatyczny atrament, spostrzegawczość i wiele innych.

10) Akademia Małego Kucharza (od 5 roku życia)

Poznamy tajniki nowoczesnej kuchni molekularnej. Jak cząsteczki molekuły połączyć, by stworzyć w końcu zdrowe żelki? Co to jest agar i alginina? Jak za pomocą glonów zrobić kawior z marchewki? Oj będzie się działo! Będzie dymić, kipieć, a na koniec można zjeść swoje eksperymenty ;)

Ramowy plan zajęć

  1. Przywitanie dzieci, wykonanie naklejki z imieniem na koszulkę i kubeczki (ok. 10 min.)
  2. Gry i zabawy integracyjne; zabawy z chustą Klanzy, “Imiona”, “Fryzjer”, “Rekin” etc. (ok. 20 min.)
  3. Warsztat tematyczny (ok. 60 min.)
  4. Uroczysty pokaz prac dla rodziców i gości (ok. 10 min.)
  5. Tort i poczęstunek (ok. 20 min.)
  6. Gry i zabawy, wiosną i latem także na świeżym powietrzu
Istnieje możliwość przedłużenia urodzin popołudniowych o kolejną godzinę (koszt 150 zł)

Cena:

Do 10 dzieci 700 zł/grupa (niezależnie od liczby dzieci)
Od 11 do 15 dzieci 65 zł od dziecka
Od 16 do 22 dzieci 62 zł od dziecka

Powyższa cena dotyczy urodzin organizowanych w Sztukarni. Istnieje możliwość zorganizowania urodzin poza Sztukarnią – w takim wypadku cena jest ustalana indywidualnie.
Przy rezerwacji terminu pobierana jest zaliczka w wysokości 300 zł (w przypadku rezygnacji pieniądze są zwracane w postaci vouchera do wykorzystania na nasze warsztaty).

Rezerwacja Urodzin

Loading...

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy w cenę urodzin wliczony jest poczęstunek?
Nie. W cenę urodzin wliczone są tylko napoje: woda i soki dla dzieci. Nie ma możliwości przyniesienia własnego poczęstunku. Istnieje możliwość zamówienia cateringu dla dzieci i rodziców.
2. Czy można przynieść tort?
Tak. Tort można przynieść własny tort lub skorzystać z opcji zamówienia toru za naszym pośrednictwem.
3. Czy rodzice mogą poczekać na miejscu?
Tak. Mamy specjalne pomieszczenie dla rodziców. Możemy także zarezerwować Państwu stolik w pobliskiej zaprzyjaźnionej kawiarni Mokotuff.
4. Czy można przynieść coś do jedzenia dla rodziców?
Nie ma możliwości przyniesienia własnego poczęstunku. Istnieje możliwość zamówienia cateringu dla rodziców. Na miejscu można zamawiać również ciepłe i zimne napoje.
5. Czy można płacić kartą?
Tak. Na miejscu płacą Państwo tylko za catering – kartą lub gotówką. Za imprezę urodzinową wystawiamy rachunek przelewowy, który przesyłamy mailem po urodzinach. Jego kwota uzależniona jest od liczby dzieci, które wzięły udział w imprezie (cennik urodzin znajduje się powyżej)
6. Czy dzieci nie będą się nudzić na tych warsztatach?
Zapewniamy dzieciom 2- lub 3-godzinną kompleksową imprezę pełną atrakcji. Głównym motywem przewodnim są warsztaty twórcze, ale w międzyczasie odbywają się także zabawy ruchowe, animacje. Jest także przerwa na poczęstunek, na końcu podajemy tort i śpiewamy “Sto lat”. Przy sprzyjającej pogodzie możemy wyjść do ogrodu. Zapewniamy więc, że dzieci nie będą się nudzić :)
7. Czy można wybrać kilka tematów warsztatów?
Nie. Wybieramy jeden motyw przewodni, który zaplanowany jest na cały czas trwania urodzin.
8. Jak dużo dzieci może wziąć udział w urodzinach?
W imprezie może wziąć udział maksymalnie 22 dzieci.
9. Czy organizujecie Państwo urodziny dla dwulatków?
Nie. Organizujemy urodziny dla dzieci od 4 roku życia.
10. Czy imprezę można zorganizować poza Sztukarnią?
Tak, imprezę można zorganizować w domu lub w innym wskazanym miejscu, przy czym koszt takiej imprezy ustalany jest indywidualnie.
11. Do kiedy trzeba podać liczbę dzieci biorących udział w imprezie?
Do środy przed urodzinami.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ułożymy scenariusz wymarzonej zabawy.

Agnieszka Bykowska-Giler
e: urodziny@sztukarnia.pl
t: 696 052 095
pn-pt: 9.00-17.00

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
Mokotów

Godziny otwarcia:
Biuro: pn – pt: 9.00 – 17.00
Centrum Artystyczne: pn.-ndz. 9.00-20.00

Opinie zadowolonych rodziców:

Maria“Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych urodzin. Panie animatorki, poczęstunek, obsługa – wszystko super! Jeszcze raz dziękujemy. Będziemy na pewno wracać i polecać innym :)”
Mama Julki“Dzięki Sztukarni moja 6-letnia córka miała wspaniałe urodziny! Miejsce ma niezobowiązujący charakter, więc i dzieci i rodzice czuli się tu świetnie. Jest przestrzennie i klimatycznie, więc nie ma żadnego porównania z salami zabaw czy kącikami dla dzieci w restauracjach! Dzieci (dwanaścioro) były fantastycznie zajęte podczas twórczych działań – dowiedzieli się jak powstaje animacja poklatkowa i sami własnoręcznie ją później wykonali! Zabawy było co nie miara, szczególnie podczas komponowania kanapek na własne podobieństwo :) Kanapki były tak ładne, że dzieci odmówiły ich spożycia, rodzice wręcz przeciwnie, dumnie zjadali wszystko co pojawiło się na talerzach. Sztukarnia, to kopalnia pomysłów na przyjemnie i pożytecznie spędzony czas. Dostałam wybór trzech różnych scenariuszy dopasowanych do wieku i temperamentu młodych gości. Wszystkie były świetne, więc wybór nie był łatwy! Sztukarnia to przede wszystkim klimat i zaangażowani ludzie, także otwarci na pomysły i sugestie. Najlepszą rekomendacją będzie posumowanie mojej córki: „Szkoda, że już koniec, w przyszłym roku też tu przyjdziemy!” Przyjdziemy! Już od września stawimy się w Sztukarni na zajęciach dla dzieci, dorosłych i na warsztatach rodzinnych. Dziękujemy :)”
Sebastian“Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą organizację. Wypieki nie opuszczały dzieci przez cały czas imprezy. Pani Martyna przeobraziła grupę 5-latków (i ich młodszego rodzeństwa) w zaskakująco pilnych uczniów sztuk plastycznych. Dzieciaki regularnie biegały pochwalić się rodzicom kolejnymi wynikami prac, które teraz stanowią doskonałe pamiątki dla jubilatki i wszystkich jej gości.
Zasiana trawa rośnie wysoka!”
Mama Julki“Julka wybrała sobie urodziny z warsztatami animacji filmowej. Dzieci wspólnie stworzyły dzieło, które zachwyciło wszystkich rodziców. Animatorki bez problemu wkręciły dzieci w świat wyobraźni, zintegrowały grupę poprzez nadanie im wspólnego celu. Dzieci oprócz świetnej zabawy poznały poklatkową technikę tworzenia filmików. Organizacyjnie Sztukarnia spisała się na piątkę. Polecam wszystkim rodzicom.”
Dorota“Impreza była wyjątkowo udana, zresztą wiedziałam,że tak będzie. Mam nosa do miejsc :) Panie animatorki doskonale zajęły się dziewczynkami. Były świetne. Rodzice podglądali zajęcia z zaciekawieniem i gratulowali mi pomysłu na urodziny :) Na pewno wrócimy do Sztukarni, będę śledzić Państwa propozycje kursów itp… Sama chciałabym nauczyć się szyć.”
Justyna“Dziękujemy bardzo za wspaniałe urodziny – dzieci zadowolone i uśmiechnięte :)”
Monika“Impreza była świetna, córka ogromnie zadowolona, my też :-) Dzieciom bardzo spodobała się formuła urodzin, myślą już o kolejnych realizacjach:-) Bardzo dziękuję za organizację urodzin, akcja-animacja to kapitalny pomysł.”
Ewa“Bardzo dziękujemy za udane przyjęcie urodzinowe Oli:) dziewczynki bardzo zadowolone! Do tego stopnia iż same też chcą zorganizować swoje urodziny w Sztukarni:))!”
JoannaBardzo dziękuję za przygotowanie przyjęcia urodzinowego mojej córki. O tym, jak impreza się podobała najlepiej świadczy fakt, że goście – zarówno mali, jak i dorośli – mieli wyraźny problem z opuszczeniem terenu Sztukarni :-) Udało się ich “wygonić” dopiero ok. 18.30.Raz jeszcze dziękuję i myślę, że to nie były ostatnie urodziny Ani organizowane u Państwa”
AgnieszkaBardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę urodzinową. Zarówno dzieci jak i rodzice byli zachwyceni tym miejscem i niejedno dziecko chce mieć w Sztukarni swoje urodzinki.”
BeataDzieci zadowolone i wybawione. Bardzo dziękujemy za świetną organizację urodzin oraz swobodną i przyjemną atmosferę.”
MagdaUrodziny udały się świetnie, syn i goście bardzo zadowoleni, dobrze się bawili. Dziękuję serdecznie.
Ps. A rodzice nie mogli nachwalić się pysznej tarty :).”

Reklama

maszyny brohter
architekt Łódź
Najnowsza Brother V3
hospicjum
ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

mapka dojazdowa

Nasi partnerzy

platforma kultury ale kiedy Centrum informacyjno szkoleniowe kocham wies weranda country weranda

Copyright © 2015 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Cenobitz.com Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS