Weekendowy kurs rzeźby

Charakterystyka zajęć

Zajęcia z rzeźby dają możliwość odreagowania po całym tygodniu stresu i napięć związanych ze szkołą czy pracą pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Podczas zajęć wejdziemy w świat rzeźby, historii sztuki i anatomii. Nauczymy się podstaw i zgłębimy tajniki wykonania czaszki, portretu, popiersia i aktu. Do dyspozycji będziemy mieli pracownię plenerową na terenie Sztukarni. Dodatkowo nauczymy się odlewu formy, tworzenia negatywu i pozytywu oraz imitacji różnych materiałów rzeźbiarskich, a także posługiwania się profesjonalnymi narzędziami rzeźbiarskimi.

Zajęcia będą odbywały się w kameralnej grupie (max. 6 osób) i przyjaznej atmosferze. Prowadzący to pełna zapału i energiczna osoba wnosząca dużą dawkę humoru i ciekawych informacji.

Zajęcia z rzeźby przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które już miały kontakt z tą sztuką, ale chciałyby doszlifować swoje umiejętności.

Jest także możliwość odrobienia zajęć z inną grupą po uzgodnieniu z prowadzącym.

Prowadzenie

Michał Łapiński – Absolwent ASP w Gdańsku na wydziale rzeźby w pracowni prof. Katarzyny Józefowicz. Tworzy w glinie, gipsie, drewnie, tworzywach sztucznych. Inspiruje go sztuka klasyczna, która jest bazą do stworzenia dzieła o charakterze nowoczesnym. Jego prace trafiają do licznych prywatnych odbiorców, znajdują się w stałych kompozycjach (m.in. Góra Klasztorna, Łobżenica). Brał udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych: „Wystawa Jednego Artefaktu” [Toruń], „Kobieta – przedmiot” [Toruń], „Kapliczki Krajeńskie” [Góra Klasztorna], „Bydgoskie pejzaże” [Bydgoszcz], „Fobia” [Gdańsk]. W roku 2104 uzyskał Stypendium Kulturalne Miasta Gdańsk. Wykonuje rzeźby, obrazy oraz rysunki na zamówienie oraz prowadzi zajęcia z malarstwa i rysunku.

Reklama

maszyny brohter
architekt Łódź
Najnowsza Brother V3
hospicjum
ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

mapka dojazdowa

Nasi partnerzy

platforma kultury ale kiedy Centrum informacyjno szkoleniowe kocham wies weranda country weranda

Copyright © 2015 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Cenobitz.com Marketing Internetowy  

Sztukarnia Centrum Artystyczne w Warszawie na Mokotowie oferujące zajęcia dodatkowe: kurs szycia, malarstwa fotografii, decoupage.
Oprócz warsztatów artystycznych, spotkań literackich organizujemy również eventy i imprezy firmowe.
Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla dziecka w Warszawie to Sztukarnia jest odpowiednim miejscem z duszą.