Targi sztuki ART SFERA


Sztukarnia patronuje targom sztuki ART SFERA.

ART SFERA odbędzie się w sobotę 24 listopada 2012 roku, w godzinach 10:00-19:00, w Centrum Konferencyjno-Targowym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 37A. Mapa oraz opis dojazdu komunikacją miejską dostępna jest na stronie internetowej www.art-sfera.pl. Wstęp dla zwiedzających i kupujących jest bezpłatny.

Art Sfera 2012 to design, moda, folk, sztuka użytkowa – zebrane pod jednym dachem Centrum Konferencyjno – Targowego Domaniewska 37a. Art Sfera 2012 to całodniowe wydarzenie umożliwiające zakupy bezpośrednio od twórców i producentów.

Pod jednym dachem, swoje prace i twórczość zaprezentuje ponad 100 wystawców z całej Polski, reprezentujących różne dziedziny strefy art. Do wystawców w ostatnich dniach dołączyli projektanci, których marka jest już rozpoznawalna również poza granicami naszego kraju. Na targach będzie można spotkać projektantki odzieży Sylwię Snoch, Ewę Zwolińską, MakkireQu czyli ekologiczne formy w postaci biżuterii i galanterii, i wielu innych.

Organizatorzy, zapraszają zwiedzających nie tylko na zakupy i spotkania z designem użytkowym. Podczas targów tuż przy wejściu będzie można zjeść pyszne, ciepłe ciastka oferowane przez www.CoJaCiacham.pl oraz zjeść prawdziwego, 100% burgera od Bobby Burger.

Dodatkowo na wszystkich sympatyków designu i osoby odwiedzające targi, czeka niespodzianka. Wspólnie z marką Boudoir on the Moon, TuTuDesign oraz Galerią Olissima przygotowany został konkurs, w którym można wygrać ciekawe upominki. Konkurs rusza 12 listopada br. i dostępny będzie na stronie www.facebook.com/ArtSfera

Przekrój prezentujących się artystów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie lub najbliższych. Jest to doskonałe miejsce na polowanie na niezwykłe, oryginalne prezenty: moda, torebki, zabawki, akcesoria i dodatki, biżuteria, ceramika i artykuły wyposażenia wnętrz, stworzone głównie przez polskich artystów i designerów.Informacje o Organizatorach:

Targi organizowane są przez firmę Raz Dwa Pojekt, Olgę Zielińską i Katarzynę Ułan – od lat promujące polską twórczość na rynku polskim. Wspierają polskich twórców i producentów, umożliwiając tym samym poznanie jak wartościowa może być rodzima sztuka użytkowa. Pokazują również, jak można przekuć pasję na biznes, zachęcając do promocji poprzez inicjatywy targowe i warsztatowe.

Targi patronatem medialnym objęli: Design Attack, Deko-Racja.pl, Example.pl, Kobieta.Info.pl, Kultura&Biznes, MamyCel.pl, Miastokobiet.pl, Point.Fm, Polki.pl, Radio Polska Live!, Skarpa Warszawska, Styl.fm, Targi.pro.

Sponsorami i partnerami są: Ajo.pl, CośPięknego.pl, Dawanda.pl, Dooperelle, Goshico, LaModa.pl, Manaj Design, Olissima, Pakamera.pl, Redexperts, Sztukarnia, Wytórnia Antidotum.

 

Informacje dla mediów:

Katarzyna Ułan

tel.: 501 177 551

e-mail: katarzyna.ulan@gmail.com

 

Informacje dla wystawców i zwiedzających:

Olga Zielińska

tel.: 600 434 878

e-mail: artsfera2012@gmail.com

 

www.art-sfera.pl

http://www.facebook.com/ArtSfera

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS