Napisane | blog

KURSY ARTYSTYCZNE DLA NASTOLATKÓW - LATO 2022

Pomysł na wakacje dla nastolatków – kursy artystyczne dla młodzieży

Kiedy zbliżają się wakacje, wszyscy zastanawiamy się, jak zorganizować czas naszym dzieciom. O ile w przypadku maluchów to nieco prostsze, z nastolatkami sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Wakacje w mieście są dla młodzieży prawdziwym wyzwaniem. Boisz się, że Twoje dziecko spędzi lato przyklejone do ekranu telefonu? Wcale nie musi tak być! Wakacje to świetny czas na rozwijanie swoich pasji i odkrywanie nowych talentów. Kursy artystyczne dla młodzieży w Sztukarni to doskonały sposób, by przełamać stereotyp, że wakacje w mieście są nudne. Sztukarnia to przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą wyrażać siebie bez ograniczeń, pobudzać swoją kreatywność i odnaleźć własną artystyczną drogę – a to wszystko w swobodnej atmosferze świetnej zabawy. Nasze kursy to najlepszy pomysł na niebanalne wakacje dla nastolatków! 

Kursy dla nastolatków w Sztukarni 

W Sztukarni wiemy, jak trudno czasem znaleźć coś, co zainteresuje nastolatka na tyle, by chciał wyjść z domu. To zupełnie normalne, bo choć to wiek, w którym młodzi ludzie zaczynają odkrywać siebie, jest to też wiek, w którym bardzo szybko się zamykają. Rzeczywistość, którą kreują social media wciska nastolatków w ramy, z których my wyciągamy ich za pomocą sztuki. Bo sztuka uczy nie tylko kreatywności, ale też krytycznego myślenia. Dlatego to takie ważne, by młodzież mogła odkryć wszystko to, co w sztuce najcenniejsze i najważniejsze, jednocześnie odkrywając samego siebie. Nasz program kursów artystycznych dla nastolatków to 18 różnych kursów – w końcu sztuka ma wiele twarzy. 

Lato w mieście – kursy dla nastolatków w Warszawie 

Chcesz, żeby Twój nastolatek poznał tajniki sztuki i rękodzieła? Chcesz, żeby wychodził poza schematy i łamał stereotypy? Chcesz dać mu szansę na odkrycie siebie i swoich talentów? Właśnie z tą myślą powstały kursy artystyczne dla młodzieży w Sztukarni. LATO to projekt wakacyjnych zajęć, który w tym roku doczekał się już swojej 3 edycji i z roku na rok, cieszy się rosnącą popularnością. Nic dziwnego – to najlepszy sposób na spędzenie wakacji w mieście! Nasze kursy to odpowiedź na Twoje pytanie: jak spędzić lato w Warszawie? Właśnie tak – obcując ze sztuką, bawiąc się nią i tworząc niepowtarzalne projekty. 

Kursy artystyczne Warszawa – Sztukarnia 

Jakie kursy artystyczne dla nastolatków są dostępne w ramach projektu LATO 2022? Oto pełna lista! 

Twórcze pisanie / Architektura / Rzeźba / Projektowanie mody / Akwarela / Ilustracja i grafika / Komiks - manga / Storytelling / Fotografia / Lalka artystyczna / Kreatywność / Ekodesign / Komiks i ilustracja / Scenografia / Projektowanie notesów / Ceramika / Szycie na maszynie / Rysunek i malarstwo 

Jak wyglądają kursy dla młodzieży w Sztukarni? 

Nasze kursy artystyczne adresowane są do uczniów klas 4-6, 7-8 oraz młodzieży ze szkół średnich. Program kursów dopasowany jest do specyficznych potrzeb tej grupy wieku – zajęcia przebiegają w swobodnej atmosferze, gdzie każdy ma przestrzeń na wyrażanie siebie, swoich uczuć i poglądów. Wiemy, że tylko tak buduje się zaufanie, które w sztuce jest przecież niezbędne. Doświadczeni instruktorzy wiedzą nie tylko jak pokazać wszystko to, co w sztuce najpiękniejsze, ale potrafią też rozmawiać z młodzieżą, by stworzyć nić porozumienia. Ułatwiają to kameralne grupy, które liczą od 4 do 10 uczestników: indywidualne podejście jest dla nas priorytetem. Zdecydowana większość kursów jest dostępna w godzinach 10-14, dodatkowo niektóre zajęcia w wybrane tygodnie w godzinach 15-19.

Chcesz podarować swojemu nastolatkowi najlepsze lato w mieście ze sztuką i świetną zabawą w tle? Zobacz pełną ofertę naszych kursów artystycznych dla młodzieży i razem wybierzcie ten, który będzie najlepszy! 

CO?
20h kursu pod opieką wykwalifikowanych instruktorów 

GDZIE?
Centrum Artystyczne Sztukarnia, ul. Odolańska 60

KIEDY?
LATO 2022 

W JAKIEJ CENIE?
690 zł/ 650 zł ze zniżką

Czekamy na Ciebie! 

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020