Dzień Babci i Dziadka w Sztukarni

­­­­­­­­­­­­­­­O babci i dziadku warto pamiętać na co dzień, ale w ten wyjątkowy dzień w roku możemy pokazać, że są dla nas bardzo ważni :)

Specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy wiele propozycji !

Oto one:

– Podaruj Babci i Dziadkowi voucher na zajęcia na których rozwinie lub odnajdzie swoją pasję (szczegółowe informacje TUTAJ)

– Zajrzyj do Sztukarni samodzielnie wykonać prezent dla Babci i Dziadka- zapraszamy na warsztaty rodzinne, dla dzieci lub dla grup zorganizowanych

– Zabierz babcię i dziadka na Warsztaty Międzypokoleniowe:

1. Warsztaty tworzenia świec – 23 stycznia, godz. 13.30-14.30

Podczas zajęć uczestnicy wykonają wysoką świecę wolnostojącą oraz świece pływającą. Poznają technikę pracy z ciekłą parafiną oraz dowiedzą się, jakie są możliwości ozdabiania świec. Tak wykonane dzieła, pachnące olejkami eterycznymi  po wyschnięciu zostaną zapakowane w ozdobną folię.

2. Warsztaty tworzenia mydełek – 23 stycznia, godz. 15.00-16.00

Podczas warsztatów ich uczestnicy wykonają mydełka o różnych kształtach. Dowiedzą się, jak pracować z gliceryną i sprawić, by zwykłe mydełko zyskało niepowtarzalny zapach, kształt i barwę. Tak przygotowane własnoręcznie kosmetyki zostaną zapakowane w ozdobną folię.

3. Warsztaty decoupage’u – 23 stycznia, godz. 17.00-18.30

Technika decoupage umożliwia ozdobienie różnorakich przedmiotów użytku codziennego – od luster, butelek, ramek, skrzynek, doniczek, podkładek pod kubki po kolczyki czy bransoletki. Polega ona na wydzieraniu lub wycinaniu elementów papierowych (takich jak serwetki czy wydruki obrazków), naklejaniu ich na odpowiednio przygotowaną powierzchnię, a następnie utrwaleniu i ujednoliceniu motywu przy pomocy kolejnych warstw lakieru. Rzeczy, które na pozór wydają się kwintesencją szarej codzienności nabierają wówczas indywidualnego charakteru i stylu.

My na warsztatach wykonamy pudełka na rodzinne pamiątki lub ramki na zdjęcia.

Prowadzenie

Wiktoria Rutkowska– absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, instruktor rękodzieła artystycznego, czeladnik ceramiki dekoracyjnej. Obecnie studiuje Pedagogikę wczesnoszkolną z edukacją plastyczną na Uniwersytecie Warszawskim i realizuje Inną Szkołę Teatralną. Związana z Performerią Warszawy i Teatrem Węgajty. Pała miłością do kultury ludowej – uczy się tańczyć, odwiedza warsztaty wiejskich mistrzów. Fascynuje ją siła twórcza ukryta w człowieku i wszelkie możliwości jej wyzwalania. Lubi podróże w nieznane. Jeśli nie ma jej w okolicach Sztukarni to znaczy, że właśnie jest na jakiejś wyprawie:)

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS