Co, jeśli nie zgłoszę nieobecności na czas?
Nie przysługuje wtedy prawo do odrobienia zajęć.
Nie przysługuje wtedy prawo do odrobienia zajęć.
Nieobecności należy odrobić w tym samym semestrze, w którym bierze się udział w kursie.
Na semestralnych zajęciach można zgłosić do 3 nieobecności (do 2, jeśli kurs trwa krócej niż 11 spotkań).
Tak, w przypadku zajęć semestralnych istnieje możliwość odrobienia 2 lub 3 nieobecności (w zależności od kursu). Warunkiem zapisania się na odrabianie zajęć ( można to zrobić samodzielnie przez aplikację ActiveNow) jest zgłoszenie nieobecności najpóźniej 7 godzin przed zajęciami.
Tak, zapisując się na zajęcia, możesz wybrać płatność voucherem. Należy wpisać numer vouchera w formularzu rezerwacji. Płatność voucherem nie jest automatyczna, zostaje zaksięgowana przez pracownika Sztukarni.
Tak, aby otrzymać fakturę wyślij maila na adres [email protected], najlepiej od razu po dokonaniu zapisu, ale przed dokonaniem płatności.
Za zajęcia można zapłacić:
– online przez aplikację ActiveNow (Tpay) lub przelewem tradycyjnym,
– gotówką lub kartą w siedzibie Sztukarni przy ul. Odolańskiej 60 w Warszawie (pn–pt, 9:00–17:00).
Większość zajęć prowadzona jest w języku polskim. Wybrane zajęcia są prowadzone w języku angielskim. Z ich listą możesz zapoznać się na stronie: https://sztukarnia.pl/art-classes-in-english.
W zajęciach dla osób dorosłych mogą wziąć udział dzieci od 16 roku życia – uczniowie szkół średnich. Młodsze dzieci nie mają możliwości udziału w kursach i warsztatach dla dorosłych. Zapraszamy je na kursy i warsztaty dla dzieci lub warsztaty rodzinne.
Tak, cena kursu zawiera wszystkie niezbędne materiały do udziału w zajęciach. Są to materiały wysokiej jakości. W przypadku zajęć z ceramiki, w ich cenie znajduje się również wypał stworzonych prac.
Zdecydowana większość zajęć w Sztukarni adresowana jest do osób na każdym poziomie zaawansowania. Kameralna grupa umożliwia dostosowanie poziomu zajęć do uczestnika.
W większości przypadków grupy są maksymalnie 8 osobowe, w wybranych zajęciach maksymalna liczba uczestników to 12 osób.