Kurs fotografii wakacyjnej

(kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)


Charakterystyka zajęć

Kurs fotografii skierowany jest do wszystkich, którzy chcą wrócić z wakacyjnego wyjazdu z lepszymi zdjęciami!

Na kursie nauczysz się efektywnie wykorzystywać wszystkie możliwości, jakie daje Twój aparat fotograficzny – analogowy lub cyfrowy. Zobaczysz jak można zwiększyć wartość zdjęć “podłączając” do aparatu wyposażonego w odpowiednią wiedzę fotografa. Naszym celem będzie przekazanie jak największej ilości praktycznych i przydatnych w czasie wakacyjnych wojaży wskazówek.

Podczas intensywnego, pięciodniowego kursu nauczymy Cię wykorzystywać różne funkcje aparatu. Zaproponujemy użycie dodatkowych akcesoriów. Będziemy mówić o tym, jak poprawnie dobierać parametry naświetlania i balans bieli. Zajmiemy się kwestią ustawiania ostrości. Pomówimy o kompozycji i zasadach kadrowania – oraz ich łamaniu. Podpowiemy jak podejść do różnych tematów fotografii wakacyjnej, portretu, fotografii pejzażu i architektury. Dzięki makrofotografii i zdjęciom nocnym wzbogacimy album wakacyjny o ciekawe ujęcia. Będziemy również składać zdjęcia panoramiczne i tajemniczy HDR. Pokażemy jak ratować nieudane zdjęcia, jeśli po naszym kursie mimo wszystko uda Wam się takie zrobić :-)


Prowadzenie

Tomasz Płatek – fotograf, grafik. Fotografią zajmuje się od kilkunastu lat. Specjalizuje się w fotografii artystycznej i reklamowej. Wykształcenie fotograficzne zdobywał prywatnie, w Fotoklubie RP i na warsztatach m.in. z Tomaszem Tomaszewskim, Pawłem Żakiem, Bogdanem Konopką. Dzięki swojej pasji fotografia nie ma dla niego tajemnic – od fotografii wielkoformatowej analogowej do cyfrowych kompaktów. Praca w ciemni, jak i komputerowa obróbka obrazu jest dla niego chlebem powszednim. Wykładowca w Warszawskiej Szkole Fotografii, Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików i Fotoklubie RP. Członek Fotoklubu RP, Mazowieckiego Towarzystwa Fotograficznego i stowarzyszenia Plantacja Fotografii.

Daniel Wymoczył – fotograf, dziennikarz. Fotografia jest dla niego pasją i sposobem na życie. Interesuje go głównie fotografia dokumentalna i społeczna. Jest miłośnikiem tradycyjnych technik fotografii i gorącym orędownikiem i propagatorem fotografii kolekcjonerskiej. W Magazynie Fotograficznym w radiu PiN prowadził rozmowy o fotografii tradycyjnej i kolekcjonerskiej. Członek Mazowieckiego Towarzystwa Fotograficznego oraz stowarzyszenia Plantacja Fotografii.


Informacje organizacyjne

Terminy zajęć: 08 – 12 sierpnia, g. 18.00 – 21.00 + sobotni plener, po którym omówimy zaprezentowane zdjęcia

Miejsce zajęć: Sztukarnia, ul. Lewicka 10/7, Stary Mokotów, Warszawa

Ilość osób w grupie: max. 15

Opłata za uczestnictwo w Kursie: 450 zł

Prosimy o dokonywanie wpłat w ciągu 5 dni od daty zapisu:

– na nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011, w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę i datę rozpoczęcia kursu

– w siedzibie Sztukarni

Regulamin płatności za zajęcia w Sztukarni (w formacie .pdf)

Zapisy oraz bliższe informacje:

– pod adresem e-mailowym: sztukarnia@sztukarnia.pl (prosimy o podawanie nr telefonu kontaktowego)

– pod nr telefonem: 692 870 303  (pn. –  pt.: 12.00 – 20.00)

Wszystkie zajęcia odbywają się w przestrzeni galeryjnej.

Zniżka dla przyjaciół! Zaproś przyjaciela na zajęcia w Sztukarni, a każde z was dostanie 15% zniżki na wybrane warsztaty lub kurs. Macie różne zainteresowania? Nie szkodzi – cenę promocyjną otrzymacie także zapisując się na dwa różne warsztaty.

Zapraszamy także do nowo otwartej kawiarenki artystycznej, w której wszyscy nasi goście będą mogli nie tylko delektować się aromatyczną włoską kawą Lavazza, ale także z dostępnych u nas materiałów wykonać własne, niepowtarzalne dzieło pod okiem instruktora rękodzieła artystycznego.

Prowadzimy również zajęcia dla grup zorganizowanych i dla firm.


Serdecznie zapraszamy!

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS