Dance and fashion week

Charakterystyka zajęć

Interesujesz się modą i tańcem? Lubisz rysować, wycinać, przyklejać, a gdy słyszysz Twoją ulubioną piosenkę nie możesz powstrzymać się od tańca?

Zapraszamy na 5 dni warsztatów, gdzie stworzymy własny pokaz mody z elementami tańca. Pokażemy Wam różne style tańca i charakterystyczne dla nich stroje. Może są jakieś, o których jeszcze nie słyszałeś?

Program zajęć został stworzony dla pasjonatów dwóch dziedzin: tańca i mody. Zaczniemy od inspiracji, popracujemy nad tym skąd można je wziąć i gdzie je następnie wykorzystać! Każdy będzie miał okazję na stworzenie swojego kostiumu. Będziemy rysować, przyklejać, zmieniać i tworzyć nowe projekty! Każdy z uczestników będzie już prawie gotowy na wybieg. Dlaczego prawie? Tu do gry wkracza taniec!

Na początek chcielibyśmy przybliżyć naszym uczestnikom historię tańca. Jak się rozwijała, jakie nowe nurty się tworzyły. Wytłumaczymy czym jest taniec klasyczny, jazz, czy współczesny. Nie zabraknie też hip hop’u i funk’u. Pokażemy czym jest locking, popping, czy waacking. Na mówieniu się oczywiście nie skończy, bo by wiedzieć co się lubi, trzeba spróbować! Na koniec połączymy kostiumy z tańcem. Stworzymy własny sposób na prezentację siebie – w swoim kostiumie, swoim ruchu inspirowanym wcześniej nabytą wiedzą.

Prowadzenie

Martyna Pokropek – Z zawodu choreografka, na co dzień – pasjonatka. Tańczy, rysuje, projektuje, kręci, montuje, fotografuje. Nieustannie stara się rozwijać, uczyć, pytać. Uważa, że praca musi ją satysfakcjonować i rozwijać, a w zamian oddaje jeszcze więcej. Dlatego zależy jej by ludzie rozwijali w sobie pasje. A kiedy nie zacząć, jak nie od najmłodszych lat :)

Bartłomiej “Bombel” Kmieciak – Członek stowarzyszenia “Warszawski Funk”. Aktywny tancerz. Poprzez prowadzenie wielu zajęć tanecznych i pracę na obozach nabrał dużo doświadczenia przy pracy z dziećmi i młodzieżą. Człowiek z wieloma pasjami, zawsze wesoły i uśmiechnięty, co stara się przekazać wszystkim wokół.

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS