Strefa Kreatywna

Charakterystyka zajęć

To wyjątkowa propozycja na lato dla najmłodszych, których interesuje cały świat dookoła, chcących poszerzać swoje horyzonty i lubiących zmiany aktywności. Podczas programu znajdzie się miejsce na wielkoformatowe działania plastyczne,  tworzenie instrumentów i wspólne muzykowanie, gry podwórkowe, zabawę w teatr i ceramikę. A wszystko to, by pobudzić wyobraźnię i świetnie się bawić.

Prowadzenie

Hanna Kaszewska – absolwentka Psychologii klinicznej oraz Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Obecnie studiuje na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie. Finalistka 12 edycji inSPIRACJI. Swoje prace pokazywała m.in. w galerii Schody w Warszawie oraz w Perfexie w Poznaniu.

Sylwia Walczowska– Absolwentka grafiki na warszawskiej ASP oraz studium pedagogicznego, aktywna społecznie ilustratorka/fotografka/malarka.

Magdalena Pietrzak – Absolwentka Grafiki warsztatowej na wydziale Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Interesuje się grafiką, fotografią, psychologią. Na co dzień pracuje na planie przy produkcji filmów. Podczas zajęć jest skoncentrowana na procesie twórczym, na tym by każdy z podopiecznych, zawsze chciał być zainteresowany zajęciami. 

Marta Woźniak – jest absolwentką kulturoznawstwa – animacji kultury w Instytucie Kultury Polskiej UW. Doświadczenia w pracy z dziećmi nabywa współtworząc projekt Muchy Samochwały, w ramach którego od 2009 roku prowadzi warsztaty artystyczne, spotkania wokół książek dla dzieci, kreatywne urodziny i Bajkowiska. Jest instruktorką rękodzieła artystycznego, tworzy ceramikę. Gra na akordeonie, śpiewa i komponuje. Po mieście porusza się na rowerze, a po świecie kamperem.

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS