Letnia przygoda z teatrem i plastyką

Charakterystyka zajęć

Zapraszamy dzieci na letnią przygodę z teatrem i plastyką.

Będziemy wspólnie cieszyć się wakacjami robiąc małe teatrzyki lalek, z własnoręcznie zrobionymi kukiełkami, ucząc się sztuki opowiadania.
Na zajęciach plastycznych przemienimy stare butelki i kartony w piękne wazony i wzorzyste pudełka na skarby.

Prócz zajęć artystycznych znajdziemy również czas na spontaniczną zabawę w berka, badmingtona, zbijaka, gry fabularne i wiele innych. Wspólnie spędzony czas zakończymy występem teatralnym i wystawą prac plastycznych dzieci. Cały cykl będzie inspirowany motywem zwierząt leśnych.

Dodatkowo wybierzemy się na wycieczkę do lasu Kabackiego, podczas której odbędzie się warsztat teatralny w lesie lub na polanie, rozgrywki sportowe, puszczanie zrobionych przez nas latawców.

Prowadzenie

Anna Szufa – absolwentka Kulturoznawstwa – Animacji kultury w Instytucie Kultury Polskiej UW. Studentka Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła, pracując, jako wychowawca dziecięcy w Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego oraz prowadząc przez wiele lat obozy stacjonarne, kajakowe, rowerowe, narciarskie dla dzieci z Klubu Inteligencji Katolickiej. Ukończyła kurs „Otwartych warsztatów teatralnych dla dorosłych” w Teatrze Baza, brała udział w licznych warsztatach z pedagogiki teatru, sztuki białego śpiewu, sztuki opowiadania, tańca flamenco. Pracuje, jako instruktor teatralny grup gimnazjalnych, licealno-studenckich oraz prowadzi zajęcia sensoryczne dla najmłodszych. Swoje doświadczenie teatralne miała okazję ubogacić podczas stażu w New Vic Theatre w Anglii biorąc udział w projektach teatralnych oraz przygotowując spektakle.

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS