Ludzie Sztukarni/ Organizacja i instruktorzy

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. Co dzień dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta przypadła Wam do gustu, informacje docierały na czas, a jakość naszych zajęć była coraz lepsza. Nasi instruktorzy to znakomici artyści i twórcy, którzy z ogromnym powodzeniem łączą talenty artystyczne i umiejętnościami pedagogicznym. Pod ich okiem na pewno rozwiniecie skrzydła artystycznej swobody i udoskonalicie swój warsztat. 

Organizacja


 

Grażyna Tynel – pomysłodawczyni i założycielka Sztukarni. Pasja, konsekwencja i dobra organizacja to cechy jej działalności. 

 

 

 

Zuzanna Dziekiewicz Paściak – organizacja i marketing to jej główna domena. W Sztukarni jest odpowiedzialna za współpracę z firmami oraz ofertę edukacyjną dla szkół i przedszkoli. 

 

 

Kamila Nyckowska –  nasza graficzka i specjalistka ds. komunikacji. W Sztukarni prowadzi zajęcia z ceramiki, rysunku i malarstwa. 

 

Magda Sypniewska – nasza specjalistka ds. organizacji. Sztukarnia nie ma przed nią tajemnic. Potrafi rozwiązać każdy problem. Jej czarujący uśmiech i błyskotliwość zjednują serca wszystkich naszych małych i dużych kursantów.

Agnieszka Bykowska-Giler – arcymistrzyni zabaw dziecięcych, w Sztukarni zajmuje się organizacją urodzin. Nie straszna jej piła i młotek- prowadzi zajęcia majsterkowania, stolarki, a także warsztaty mydlarskie.

Angelika Kotynia – nasza administratorka, która potrafi stawić czoła największym wyzwaniom. To z nią omówicie wynajem sali oraz sztalug. 

Klaudia Czycza – w Sztukarni działa w weekendy, chętnie udzieli Wam informacji i pomoże w razie potrzeby. 

Instruktorzy

 

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS