Mały Sputnik V – bezpłatne warsztaty z animacji dla dzieci


5. kosmiczne urodziny „Małego Sputnika” – 19 – 20 i 26 – 27 listopada 2011 roku – Stacja „Kinoteka”.

20 listopada 2011 w godz. 13:45-15:30 zapraszamy wszystkie dzieci do Kinoteki na bezpłatne warsztaty animacji!

Już w listopadzie “Mały Sputnik” zabierze młodych kinomanów w kolorowy świat, pełen magii i fascynujących przygód. W tym roku dzieciaki wyruszą w pasjonującą wyprawę z dzielnym „Aloszą”, poznają historię „Kopciuszka”, zaprzyjaźnią się z „Iwanem i zaczarowanym kucykiem”, razem z Alicją odkryją „Tajemnicę Trzeciej Planety”. Widzowie „Małego Sputnika” wystartują w kosmiczną podróż razem z Białą i Strzałą – najsłynniejszymi czworonogimi kosmonautami. Przekonają się także czy niezwykła przyjaźń Gerdy i Kaja przezwycięży lodowe serce „Królowej Śniegu”. Sekret tajemniczego złotego kluczyka odkryje przed nimi przyjazny drewniany pajacyk Buratino. Nie zabraknie również uwielbianych przez młodych widzów bajek „Czeburaszek”, „Wilk i zając” czy „Miś Puszatek”. Uśmiech na twarzy wywołają także zabawne, krąglutkie „Kikoriki”.

Najmłodszej, a zarazem najbardziej wymagającej publiczności „Sputnika”, oprócz bajkowych projekcji, zaproponujemy również ciekawe gry, szalone zabawy oraz konkursy z nagrodami. Dzieci będą mogły wykazać się wyobraźnią, pomysłowością i talentem plastycznym.

Ponadto razem z kluboksięgarnią „Czuły barbarzyńca” zorganizujemy specjalne spotkanie, w trakcie którego wybitni polscy przedstawiciele świata filmu będą czytali dzieciom rosyjskie bajki. Nowością tegorocznej edycji „Małego Sputnika” będą warsztaty animacji dla najmłodszych, poprowadzone wraz z warszawską „Sztukarnią” oraz twórcze budowanie z klocków Lego we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury. Młodych miłośników muzyki zapraszamy na spotkania z piosenką rosyjską do przyjaznej maluchom kawiarni „Nutka Cafe”. Podczas weekendowych projekcji dzieci czeka również zakręcona zabawa z „Kręciołkiem”. Dzięki bajecznym malunkom na twarzy każdy będzie mógł przemienić się w bohatera ulubionej bajki. Kolorowy świat baniek mydlanych, magiczne baloniki, słodkie niespodzianki – to tylko niektóre z atrakcji „Kręciołka”.

Już dziś zapraszamy wszystkich na 5. kosmiczne urodziny „Małego Sputnika”!


ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS