Oferta dla szkół i przedszkoli

Szanowni Państwo,

Jesteśmy po to, by zarażać pasją, zaciekawiać i dawać dzieciom bezpieczną przestrzeń do rozwoju! Warsztaty edukacyjne dla dzieci realizujemy od 2009 r. To bardzo istotna część naszych działań, które wynikają z przekonania, że każdy posiada ogromny potencjał twórczy, którego realizacja zapewnia spełnienie, szczęście i jest podstawą jego harmonijnego rozwoju. Nasze zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży mają na celu popularyzację sztuk plastycznych, rękodzieła tradycyjnego, humanistyki oraz nauk przyrodniczych poprzez praktyczne, interaktywne zajęcia warsztatowe.

Naszą ofertę kierujemy do przedszkoli, szkół podstawowych, oraz średnich, a także pozaszkolnych dziecięcych i młodzieżowych grup zorganizowanych.

Na zajęcia zapraszamy przez cały tydzień w godzinach ustalanych indywidualnie.

Długość warsztatów dostosowujemy do wieku uczestników. Przeważnie jest to: 1,5 -2 h. Zajęcia składają się z krótkiego wprowadzenia odnoszącego się do historii omawianego zagadnienia i ciekawostek z nią związanych oraz bloku warsztatowego o odpowiednim do wieku stopniu trudności.

Na zajęcia zapraszamy do naszej siedziby na ul. Odolańskiej 60 (Warszawa, róg Alei Niepodległości i ul. Odolańskiej/ Mokotów/Metro Racławicka). Chętnie przyjedziemy również do szkoły/świetlicy/przedszkola albo innego wybranego przez Państwa miejsca.

Szczegółowe informacje oraz wycena zajęć:
Ewa Hipnarowicz
Specjalista ds. edukacji i organizacji pracy artystycznej
tel. 733 020 067
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!


Referencje klientów:

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020