Półkolonie w Sztukarni – zobacz, dlaczego warto w nich uczestniczyć!

Od wakacji dzieli nas już zaledwie kilka dni. Dzieci niecierpliwie wyczekują na ostatni dzwonek, a rodzice zastanawiają się, w jaki sposób zaplanować swoim pociechom czas wolny od szkoły. Doskonałym pomysłem są półkolonie, czyli forma zorganizowanych zajęć dla dzieci w różnym wieku. Półkolonie łączą edukację z zabawą, dzięki czemu są atrakcyjne dla najmłodszych i dają im wiele możliwości rozwoju. Pozwalają również na aktywne spędzanie czasu, pobudzanie dziecięcej kreatywności oraz nawiązywanie nowych znajomości.

Półkolonie w Warszawie – zapoznaj się z ofertą Sztukarni!

Półkolonie to forma wypoczynku dla dzieci, organizowana przez różne placówki w czasie wakacji. Łączy w sobie edukację, zabawę oraz aktywne spędzanie czasu z rówieśnikami. Uczestnicy półkolonii przez kilka godzin dziennie biorą udział w interesujących ich zajęciach (np. artystycznych lub sportowych), mają zapewnioną opiekę oraz wyżywienie. Ciekawą ofertę tematycznych półkolonii oferuje Centrum Artystyczne Sztukarnia w Warszawie. Placówka przygotowała 5-dniowe programy artystyczne skierowane do dzieci w wieku 6-13 lat. Twórcze warsztaty będą odbywały się przez całe wakacje, a każde dziecko z pewnością znajdzie turnus, którego tematyka szczególnie je zainteresuje. Organizatorzy gwarantują uczestnikom niezapomnianą przygodę, edukację przez sztukę oraz mnóstwo innych atrakcji. Sztukarnia już po raz kolejny udowadnia, że spędzanie lata w mieście wcale nie musi być nudne!

Dlaczego półkolonie w Sztukarni?

  • Doświadczenie w organizowaniu kreatywnych zajęć dla dzieci

Sztukarnia przez cały rok organizuje przeróżne warsztaty, kursy i spotkania dla dzieci oraz dorosłych. W Centrum Artystycznym pracują doświadczeni pedagodzy i artyści, którzy przygotowują autorskie programy półkolonii. To miejsce dla każdego, kto chce w nietuzinkowy sposób rozwijać swoje pasje oraz odkryć w sobie pokłady kreatywności.

  • Dogodna lokalizacja

Ogromną zaletą placówki jest jej lokalizacja (warszawski Mokotów), co przekłada się na dogodny dojazd autobusem (metro Racławicka), metrem (stacja Racławicka) i samochodem.

  • Ciekawy harmonogram na każdy dzień

Półkolonie w Sztukarni trwają przez całe wakacje. Są dedykowane dla dzieci w wieku 6-13 lat (zajęcia z podziałem na grupy wiekowe), odbywają się przez 5 dni w tygodniu w godzinach 8.00-17.30. W ciągu dnia przeprowadzane są warsztaty, gry, zabawy, a także wycieczki, np. do muzeum, galerii czy lasu (zgodnie z tematyką danego turnusu).

  • Programy są dostosowane do wszechstronnych zainteresowań dzieci

Sztukarnia na najbliższe lato przygotowała bogatą ofertę programów artystycznych. Placówka organizuje warsztaty różnorodne pod względem tematów, dlatego każde dziecko znajdzie coś idealnego dla siebie. W Sztukarni można poznać m.in. podstawy programowania, techniki szycia, fotografii czy malarstwa. Uczestnicy mogą także brać udział w leśnej przygodzie, strefie kreatywnej lub wkroczyć w świat mody, tańca i filmów. Takie twórcze wakacje będą z pewnością niezapomnianą przygodą!

  • Wyżywienie

Dzieci w ramach półkolonii mają zagwarantowane wyżywienie (z uwzględnieniem indywidualnych diet, alergiii i nietolerancji pokarmowych). Po stronie rodziców pozostaje tylko przygotowanie drugiego śniadania.

  • Bezpieczeństwo i podmiotowe podejście do dziecka

Uczestnicy półkolonii mają zagwarantowaną fachową opiekę. Opiekunowie do każdego dziecka podchodzą w indywidualny sposób z uwzględnieniem jego potrzeb. Dbają o atmosferę wzajemnego zaufania i wsparcia.

  • Nawiązywanie relacji z rówieśnikami

Półkolonie są doskonałym miejscem nawiązywania nowych relacji. Uczestnicy warsztatów uczą się pracować w grupie, a także wyrażać swoje zdanie.

  • Kreatywne półkolonie

Półkolonie pomagają pobudzić dziecięcą kreatywność, pokazują nowe możliwości i zagadnienia. Warsztaty są motywacją dla uczestników, aby kształcić się w nowych kierunkach oraz realizować swoje pasje. To przecież tak ważne kwestie we współczesnym świecie.

Zapewnij swojemu dziecku niesamowite wakacje! Półkolonie to świetny pomysł na atrakcyjny wypoczynek i jednoczesne połączenie nauki z zabawą. Wakacyjne zajęcia artystyczne zainspirują Twoje dziecko oraz staną się motywacją do dalszego rozwijania zdolności w danym kierunku.

Więcej informacji na temat półkolonii znajdziemy na stronie sztukarnia.pl.

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

mapka dojazdowa
Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011
platforma kultury ale kiedy Centrum informacyjno szkoleniowe kocham wies weranda country weranda

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS