Rodzinna pracownia gier


Pracownia to nowa propozycja warsztatów rodzinnych. Będziemy tu razem poznawać, bawić się i tworzyć gry według własnego projektu.
Własnoręcznie wykonamy gry z drewna, czy z gliny. Wspólne tworzenie i zabawa będzie doskonałym sposobem na kreatywne i twórcze spędzenie czasu dla całej rodziny.

Na pierwszym spotkaniu będziemy się inspirować grami planszowymi. Zagramy w Hnefatafl, w którą grali waleczni Wikingowie, czy niezwykle popularny w średniowiecznej Europie Młynek. Poznamy też najstarszą planszówkę na świecie – afrykańską Mankalę, której początki sięgają czasów neolitycznych.

Każdy zespół rodzinny wykona własny komplet do jednej z gier – planszę i pionki, by w domu móc się nią cieszyć całą rodziną.

Istnieje również możliwość przyjścia na jedne zajęcia jednak wtedy zaproponujemy Państwu wykonanie prostszego i mniej czasochłonnego projektu.

 


Zapraszamy do zabawy!

Prowadzenie

Adam Kaczmarek – Absolwent etnologii i antropologii kulturowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie uczestnik Szkoły Trenerów Edukacji Ekologicznej w Łodzi prowadzonej przez stowarzyszenie ODE „Źródła”. Z zamiłowania pedagog, wciąż poszukujący metod i narzędzi edukacyjnych. Swoje działania edukacyjne koncentruję głównie wokół ekologii i relacjach człowieka z przestrzenią w różnych kulturach świata.

Wiktoria Rutkowska – Absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, instruktor rękodzieła artystycznego, czeladnik ceramiki dekoracyjnej. Obecnie studiuje Pedagogikę wczesnoszkolną z edukacją plastyczną na Uniwersytecie Warszawskim i realizuje Inną Szkołę Teatralną. Związana z Performerią Warszawy i Teatrem Węgajty. Pała miłością do kultury ludowej – uczy się tańczyć, odwiedza warsztaty wiejskich mistrzów. Fascynuje ją siła twórcza ukryta w człowieku i wszelkie możliwości jej wyzwalania. Lubi podróże w nieznane. Jeśli nie ma jej w okolicach Sztukarni to znaczy, że właśnie jest na jakiejś wyprawie:)


Najbliższe terminy

21 lutego

sobota, 10.00-12.00

(kolejne zajęcia z cyklu: 28.02)

Dodatkowe informacje

Miejsce: Sztukarnia, ul. Lewicka 10, Warszawa

1 dorosły + 1 dziecko (dziecko w wieku minimum 6 lat)

Cena

60 zł

(1,5 h zajęć)

Cena za parę: rodzic + dziecko (rodzeństwo dodatkowo płatne 10 zł/dziecka)

Regulamin płatności

 Polecamy podobne:

Młoda majsterkowiczka

 

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS