Targi Art Sfera Crafts


Już za tydzień zapraszamy na drugą edycję Targów Sztuki i Designu ART SFERA. Druga edycja pod szyldem ART SFERA Crafts to wyjątkowe spotkanie z artystami, producentami oraz projektantami – biżuterii, odzieży, galanterii, mebli, ale także półfabrykatów i materiałów do rękodzieła. To również możliwość udziału w ciekawych warsztatach rękodzieł. Targi odbywają się 25 maja br., w Centrum Konferencyjno – Targowym, ul. Domaniewska 37a w Warszawie.

Targi Sztuki i Designu ART SFERA Crafts to wydarzenie, podczas którego polscy artyści i producenci zaprezentują swoją ofertę. Uczestnicy targów będą mieli możliwość zakupów niepowtarzalnej biżuterii, toreb, mody, artykułów wnętrzarskich. Tym razem, wśród wystawców targów pojawią się również pracownie oferujące wyjątkowe m.in. meble oraz niecodzienne, artystyczne lampy, z których
część wpisuje się w nurt Re-Act, czy też Upcykling. Do wystawców dołączyli również uznani twórcy rękodzieła tacy jak Irena Biskup, znana autorka książek o technikach filcowania. Warto podkreślić fakt, że wystawcy ART SFERY niejednokrotnie oferują możliwość zamówienia indywidualnych projektów – dzięki temu odwiedzający mogą otrzymać produkt dopasowany do swoich gustów.

Podczas targów osoby zainteresowane tematyką designu będą mogły spotkać się z nowymi partnerami ART SFERY. Do partnerów i szeregu wystawców targów dołączyli organizatorzy lipskiego festiwalu sztuki designerskiej DESIGNERS’ OPEN oraz międzynarodowa platforma YouArtMe.com, która zrzesza wybitnych twórców designu.

ART SFERA Crafts to tym razem nie tylko zakupy. To również prezentacje szkół i pracowni oferujących warsztaty, ale również możliwość udziału w warsztatach na miejscu. Podczas targów odbywać się będą zajęcia prowadzone przez doświadczonych projektantów oraz artystów. Do wyboru uczestnicy mają kilka różnych spotkań warsztatowych – zajęcia z zakresu wykonywania artystycznych świec, tzw. „świec osobistych”, tworzenia biżuterii, czy też własnoręcznego ozdabiania płóciennych toreb.

Do udziału w warsztatach, organizatorzy zapraszają zarówno dorosłych jak i dzieci. Część warsztatów jest bezpłatna. Lista warsztatów dostępna jest na stronie http://www.art-sfera.pl/o-targach/.

W trakcie trwania targów organizatorzy zapraszają także do posmakowania znanych już w całej Warszawie Streed Food’owych mobilnych mistrzów: Burger Bobby, Co Ja Ciacham oraz Tornado Cafe.Tak jak pierwsze spotkanie, tak również druga odsłona targów Art Sfera ma charakter otwarty – ART SFERA odbywa się w sobotę, 25 maja 2013 r., w godzinach 10:00-19:00, w Centrum Konferencyjno-Targowym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 37A, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Mapa oraz opis dojazdu komunikacją miejską dostępne są na stronie

Targi organizowane są przez firmę Raz Dwa Pojekt, Olgę Zielińską i Katarzynę Ułan – od lat promujące polską twórczość. Wspierają polskich twórców i producentów, promując tym samym wartość rodzimej sztuki użytkowej i designu. Organizatorzy pokazują również, jak można przekuć pasję na biznes, zachęcając do promocji poprzez inicjatywy targowe i warsztatowe.

Patroni medialni oraz partnerzy targów:
DaWanda Polska, Galeria Olissima, LadnieNaprawie.pl, NaszeMiasto.pl, O.pl, Point.fm, Polki.pl, Magazyn Purpose, Styl.fm, Trendz.pl, YouArtMe, Wytwórnia Antidotum, Annapapuga.pl, Archiplaner, CośPięknego.pl, Czardam, Magiczna Lalkarnia, Mr. Gugu & Miss Go, Sztukarnia, Targi Lipskie.

Informacje dla wystawców i zwiedzających:

Informacje dla mediów:
Katarzyna Ułan
tel.: 798 675 580
e-mail: katarzyna.ulan@gmail.com

Informacje dla wystawców i zwiedzających:
Olga Zielińska
tel.: 600 434 878
e-mail: artsfera2013@gmail.com

 

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS