Twórcze myślenie – zastosowanie sześciu myślowych kapeluszy do rozwiązywania problemów

Charakterystyka warsztatu

Warsztat pozwoli Ci się uwolnić od schematycznego czy chaotycznego myślenia, dzięki niemu nauczysz się świadomie włączać różne tryby rozumowania takie jak: zbieranie faktów, emocje, krytykowanie, szukanie alternatyw itp.

Warsztat zwiększy Twoją elastyczności i dyscyplinę w rozwiązywaniu problemów i nauczy Cię skuteczności w podejmowaniu decyzji.

Warsztaty skierowane są dla osób od 18 roku życia. Dla osób, które chcą: rozwijać swój potencjał twórczy, rozwiązać jakiś konkretny problem, poradzić sobie z jakąś trudną decyzją. Bardzo zachęcam też rodziców do udziału w warsztatach. Szczególnie tych, którzy chcą swoim dzieciom pomóc w rozwoju ich umiejętności twórczego myślenia – warsztat pokazuje bowiem jak uporządkować myślenie i jak świadomie nim kierować u siebie i u innych.

Główne atuty metodologii warsztatu:

Warsztaty prowadzone są metodą interaktywną (80 % ćwiczenia, 20% wykłady). Najlepiej ta metoda sprawdza się w grupie od 6 do 15 osób.

Praktyczność – ćwiczenia oraz scenki w warsztacie nawiązują do autentycznych problemów i sytuacji uczestników.

Bezpieczne relacje i atmosfera sprzyjająca uczeniu – na warsztacie dbam o bezpieczeństwo uczestników, konstruktywne informacje zwrotne, integracje, wymianę informacji i wzajemne uczenie się.

Doświadczenie i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb uczestników szkolenia – jestem trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, mam ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń, elastycznie reaguje na potrzeby uczestników, dobieram i proponuje metody pracy zgodnie z priorytetami grupy i zakresu warsztatu, chętnie przygotowuje autorskie programy pod określone potrzeby uczestników.

Prowadzenie

Małgorzata Pietrusiak – ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Psychologii (indywidualny tok studiów: Rozwój osobowości przez ekspresję twórczą). Jej pasją jest praca z ludźmi, poznawanie ich i pomaganie im w rozwoju poprzez pracę indywidualną i zespołową. Ma ponad 16 lat doświadczenia w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów z umiejętności interpersonalnych. Trener Polskiego Towarzystwa, Psychologicznego. Pracuje także jako specjalista psycholog z dziećmi i dorosłymi w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej. Członek Krakowskiego Koła Psychoanalizy przy New Lacanian School.


Najbliższe terminy

brak terminów

Dodatkowe informacje


Liczba osób w grupie: 6-15

Wiek uczestników: powyżej 18 lat

Miejsce: Sztukarnia, ul. Lewicka 10, Warszawa

Cena

200 zł

Regulamin płatności

Twórczy prezent – 5% zniżki na voucher na dowolne warsztaty


ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS