Artystyczne warsztaty urodzinowe

Drogi Rodzicu,
z okazji urodzin swojego dziecka podaruj mu wspaniałe przeżycie w miejscu ze sztuką w środku! Organizujemy artystyczne warsztaty urodzinowe prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry, które są dedykowane specjalnie dla Solenizantów i ich gości. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, która łączy ze sobą najciekawsze obszary sztuki podczas jednych zajęć.

1. „Monotypia podana na talerzu”
Połączenie warsztatów ceramicznych oraz graficznych. Uczestnicy zostaną zapoznani z jedną z technik graficznych, jaką jest monotypia. Następnie wykonają swoje projekty oraz przeniosą je za pomocą angob na wcześniej ulepione na zajęciach gliniane talerze.

2. „Czysto ceramicznie”
Połączenie warsztatów ceramicznych oraz mydlarstwa. W pierwszej części warsztatów uczestnicy wykonują po dwa zapachowe mydełka w różnych kolorach. Następnie przechodzą do pracy z gliną, podczas której stworzą własne, unikatowe mydelniczki, które będą mogły pomalować oraz udekorować różnymi technikami zdobniczymi.

3. „Światła, kamera, akcja!”
Połączenie warsztatów rysunku oraz multimediów. Uczestnicy stworzą własną opowieść oraz na podstawie scenariusza narysują jej elementy. Następnie całość zostanie zmontowana i przekształcona w animację poklatkową. Technika ta to metoda rejestracji obrazu wykorzystywana głównie w klasycznym filmie animowanym oraz w filmach naukowych.

4. „ZOOstań architektem”
Połączenie warsztatów architektury oraz rękodzieła. Uczestnicy zaprojektują i wykonają autorskie makiety ogrodu zoologicznego. Poznają zasady konstrukcji oraz przy pomocy różnorodnych materiałów stworzą aranżację przestrzenną własnego ZOO.

5. „Młodzi projektanci”
Połączenie warsztatów z zakresu projektowania mody oraz rękodzieła. Warsztaty mające na celu stworzenie własnej, niepowtarzalnej bawełnianej koszulki lub poszewki na poduszkę. Uczestnicy zaprojektują wzory, które następnie przeniosą na materiały za pomocą specjalnych farb i flamastrów do tkanin oraz ozdób typu cekiny, pompony.


Najczęściej zadawane pytania

1. Czy można przynieść tort?
Tak, jak najbardziej można przynieść tort.

2. Czy Sztukarnia organizuje dodatkowy poczęstunek?
Nie. Poczęstunkiem podczas artystycznego warsztatu urodzinowego jest tort organizowany we własnym zakresie, który podawany jest 15 minut przed zakończeniem zajęć.

3. Czy można przynieść własny poczęstunek?
Nie. Poczęstunkiem podczas artystycznego warsztatu urodzinowego jest tort organizowany we własnym zakresie, który podawany jest 15 minut przed zakończeniem zajęć.

4. Czy można przynieść własne napoje?
Tak, jak najbardziej można przynieść własne napoje.

5. Czy można przynieść własne talerzyki, widelczyki i kubeczki?
Tak, można nieodpłatnie przynieść swoją papierową lub plastikową zastawę. Istnieje również opcja wypożyczenia zastawy (talerzyki, widelczyki i kubeczki) w cenie 40 zł, niezależnie od liczby uczestników biorących udział w zajęciach.

6. Czy rodzice mogą poczekać na miejscu?
Nie organizujemy dodatkowego miejsca dla rodziców. Możemy zarezerwować Państwu stolik w pobliskiej zaprzyjaźnionej kawiarni Mokotuff, oddalonej zaledwie o 3 minuty drogi spacerem.

7. Czy można płacić kartą?
Tak. Istnieje możliwość płatności zarówno kartą, jak i gotówką.

8. Jak wygląda ramowy plan artystycznego warsztatu ceramicznego?
W zależności od wybranego tematu, zajęcia trwają od 1,5 do 2 godzin, wliczając czas na podanie tortu. W pierwszej części instruktor zapoznaje uczestników z tematem artystycznego warsztatu urodzinowego, następnie wspólnie przechodzą do części praktycznej, która stanowi ok. 80% zajęć. Uczestnicy w kreatywny i przyjemny sposób zdobywają umiejętności oraz wiedzę z zakresu wybranego tematu, jednocześnie miło spędzając czas ze swoimi przyjaciółmi. Warsztaty prowadzone są w formie odpowiednio dostosowanej do wieku uczestników.

9. Czy można wybrać kilka tematów warsztatów?
Nie. Należy wybrać jeden temat przewodni, który zaplanowany jest na cały czas trwania artystycznego warsztatu urodzinowego.

10. Jak dużo dzieci może wziąć udział w artystycznym warsztacie urodzinowym?
W zajęciach może wziąć udział maksymalnie 15 dzieci.

11. Czy organizujecie Państwo urodziny dla dwulatków?
Nie. Organizujemy urodziny dla dzieci od 7 roku życia.

12. Czy artystyczny warsztat urodzinowy można zorganizować poza Sztukarnią?
Tak, zajęcia można zorganizować w domu lub w innym wskazanym miejscu, przy czym koszt takich zajęć ustalany jest indywidualnie.

13. Do kiedy trzeba podać liczbę oraz listę dzieci biorących udział w artystycznym warsztacie urodzinowym?
Najpóźniej 3 dni przed zarezerwowanym terminem.

Kontakt

Adrianna Krajewska
e: urodziny@sztukarnia.pl
pn-śr: 8:00 – 16:30

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
Mokotów

Opinie zadowolonych rodziców:

Jolanta Winiarska“Chciałam bardzo podziękować za organizację urodzin. Zarówno moja córka, jak i goście byli zachwyceni, w tym również rodzice. A dodatkowo było pysznie; ciasta dla rodziców – delicje, beza zrobiła furorę. Z przyjemnością będę polecała to miejsce.”
Mama Julki“Dzięki Sztukarni moja 6-letnia córka miała wspaniałe urodziny! Miejsce ma niezobowiązujący charakter, więc i dzieci i rodzice czuli się tu świetnie. Jest przestrzennie i klimatycznie, więc nie ma żadnego porównania z salami zabaw czy kącikami dla dzieci w restauracjach! Dzieci (dwanaścioro) były fantastycznie zajęte podczas twórczych działań – dowiedzieli się jak powstaje animacja poklatkowa i sami własnoręcznie ją później wykonali! Zabawy było co nie miara, szczególnie podczas komponowania kanapek na własne podobieństwo :) Kanapki były tak ładne, że dzieci odmówiły ich spożycia, rodzice wręcz przeciwnie, dumnie zjadali wszystko co pojawiło się na talerzach. Sztukarnia, to kopalnia pomysłów na przyjemnie i pożytecznie spędzony czas. Dostałam wybór trzech różnych scenariuszy dopasowanych do wieku i temperamentu młodych gości. Wszystkie były świetne, więc wybór nie był łatwy! Sztukarnia to przede wszystkim klimat i zaangażowani ludzie, także otwarci na pomysły i sugestie. Najlepszą rekomendacją będzie posumowanie mojej córki: „Szkoda, że już koniec, w przyszłym roku też tu przyjdziemy!” Przyjdziemy! Już od września stawimy się w Sztukarni na zajęciach dla dzieci, dorosłych i na warsztatach rodzinnych. Dziękujemy :)”
Sebastian“Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą organizację. Wypieki nie opuszczały dzieci przez cały czas imprezy. Pani Martyna przeobraziła grupę 5-latków (i ich młodszego rodzeństwa) w zaskakująco pilnych uczniów sztuk plastycznych. Dzieciaki regularnie biegały pochwalić się rodzicom kolejnymi wynikami prac, które teraz stanowią doskonałe pamiątki dla jubilatki i wszystkich jej gości.
Zasiana trawa rośnie wysoka!”
Mama Julki“Julka wybrała sobie urodziny z warsztatami animacji filmowej. Dzieci wspólnie stworzyły dzieło, które zachwyciło wszystkich rodziców. Animatorki bez problemu wkręciły dzieci w świat wyobraźni, zintegrowały grupę poprzez nadanie im wspólnego celu. Dzieci oprócz świetnej zabawy poznały poklatkową technikę tworzenia filmików. Organizacyjnie Sztukarnia spisała się na piątkę. Polecam wszystkim rodzicom.”
Dorota“Impreza była wyjątkowo udana, zresztą wiedziałam,że tak będzie. Mam nosa do miejsc :) Panie animatorki doskonale zajęły się dziewczynkami. Były świetne. Rodzice podglądali zajęcia z zaciekawieniem i gratulowali mi pomysłu na urodziny :) Na pewno wrócimy do Sztukarni, będę śledzić Państwa propozycje kursów itp… Sama chciałabym nauczyć się szyć.”
Justyna“Dziękujemy bardzo za wspaniałe urodziny – dzieci zadowolone i uśmiechnięte :)”
Monika“Impreza była świetna, córka ogromnie zadowolona, my też :-) Dzieciom bardzo spodobała się formuła urodzin, myślą już o kolejnych realizacjach:-) Bardzo dziękuję za organizację urodzin, akcja-animacja to kapitalny pomysł.”
Ewa“Bardzo dziękujemy za udane przyjęcie urodzinowe Oli:) dziewczynki bardzo zadowolone! Do tego stopnia iż same też chcą zorganizować swoje urodziny w Sztukarni:))!”
JoannaBardzo dziękuję za przygotowanie przyjęcia urodzinowego mojej córki. O tym, jak impreza się podobała najlepiej świadczy fakt, że goście – zarówno mali, jak i dorośli – mieli wyraźny problem z opuszczeniem terenu Sztukarni :-) Udało się ich “wygonić” dopiero ok. 18.30.Raz jeszcze dziękuję i myślę, że to nie były ostatnie urodziny Ani organizowane u Państwa”
AgnieszkaBardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę urodzinową. Zarówno dzieci jak i rodzice byli zachwyceni tym miejscem i niejedno dziecko chce mieć w Sztukarni swoje urodzinki.”
BeataDzieci zadowolone i wybawione. Bardzo dziękujemy za świetną organizację urodzin oraz swobodną i przyjemną atmosferę.”
MagdaUrodziny udały się świetnie, syn i goście bardzo zadowoleni, dobrze się bawili. Dziękuję serdecznie.
Ps. A rodzice nie mogli nachwalić się pysznej tarty :).”
ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

mapka dojazdowa
Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS