Urodziny dla Dziecka

Drogi Rodzicu, zorganizuj ze Sztukarnią urodziny swojego dziecka! Będą niezapomnianym czasem twórczej zabawy! Oferujemy wiele oryginalnych propozycji tematów urodzinowych oraz niepowtarzalną atmosferę naszego centrum artystycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urodzinową, regulaminem oraz kontaktem przez poniższy formularz, za pośrednictwem którego zaplanujesz urodzinowe przyjęcie swojego dziecka.

  

 OBOWIĄZUJE OFERTA URODZINOWA ZNAJDUJĄCA SIĘ POWYŻEJ

Ramowy program urodzin:
– Przywitanie dzieci
– Wykonanie plakietek z imionami gości urodzinowych
– Gra / Zabawa
– Warsztat tematyczny
– Tort i poczęstunek
– Gra / zabawa

W ZWIĄZKU Z PROBLEMAMI TECHNICZNYMI – NAD ROZWIĄZANIEM KTÓRYCH PRACUJEMY – PROSIMY O NIEDOKONYWANIE REZERWACJI URODZIN POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ, LECZ DROGĄ MAILOWĄ: urodziny@sztukarnia.pl. REZERWACJA URODZIN POPRZEZ FORMULARZ NIE GWARANTUJE DOSTĘPNOŚCI TERMINU, STĄD PROŚBA O ZWERYFIKOWANIE DOSTĘPNOŚCI TERMINU DROGĄ MAILOWĄ. ZA NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY. 

Rezerwacja Urodzin – została wycofana

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy w cenę urodzin wliczony jest poczęstunek?
Nie. W cenę urodzin wliczone są tylko napoje: woda i soki dla dzieci. Nie ma możliwości przyniesienia własnego poczęstunku. Istnieje możliwość zamówienia cateringu dla dzieci i rodziców.
2. Czy można przynieść tort?
Tak. Tort można przynieść własny tort lub skorzystać z opcji zamówienia toru za naszym pośrednictwem.
3. Czy rodzice mogą poczekać na miejscu?
Tak. Mamy specjalne pomieszczenie dla rodziców. Możemy także zarezerwować Państwu stolik w pobliskiej zaprzyjaźnionej kawiarni Mokotuff.
4. Czy można przynieść coś do jedzenia dla rodziców?
Nie ma możliwości przyniesienia własnego poczęstunku. Istnieje możliwość zamówienia cateringu dla rodziców. Na miejscu można zamawiać również ciepłe i zimne napoje.
5. Czy można płacić kartą?
Tak. 
6. Czy dzieci nie będą się nudzić na tych warsztatach?
Zapewniamy dzieciom 2- lub 3-godzinną kompleksową imprezę pełną atrakcji. Głównym motywem przewodnim są warsztaty twórcze, ale w międzyczasie odbywają się także zabawy ruchowe, animacje. Jest także przerwa na poczęstunek, na końcu podajemy tort i śpiewamy “Sto lat”. Przy sprzyjającej pogodzie możemy wyjść do ogrodu. Zapewniamy więc, że dzieci nie będą się nudzić :)
7. Czy można wybrać kilka tematów warsztatów?
Nie. Wybieramy jeden motyw przewodni, który zaplanowany jest na cały czas trwania urodzin.
8. Jak dużo dzieci może wziąć udział w urodzinach?
W imprezie może wziąć udział maksymalnie 22 dzieci.
9. Czy organizujecie Państwo urodziny dla dwulatków?
Nie. Organizujemy urodziny dla dzieci od 4 roku życia.
10. Czy imprezę można zorganizować poza Sztukarnią?
Tak, imprezę można zorganizować w domu lub w innym wskazanym miejscu, przy czym koszt takiej imprezy ustalany jest indywidualnie.
11. Do kiedy trzeba podać liczbę dzieci biorących udział w imprezie?
Do środy przed urodzinami.

Kontakt

Agnieszka Bykowska-Giler
e: urodziny@sztukarnia.pl
t: 733 020 067
pn-pt: 9.00-17.00

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
Mokotów

Opinie zadowolonych rodziców:

Jolanta Winiarska“Chciałam bardzo podziękować za organizację urodzin. Zarówno moja córka, jak i goście byli zachwyceni, w tym również rodzice. A dodatkowo było pysznie; ciasta dla rodziców – delicje, beza zrobiła furorę. Z przyjemnością będę polecała to miejsce.”

[legend title="Maria" style="1"]“Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych urodzin. Panie animatorki, poczęstunek, obsługa – wszystko super! Jeszcze raz dziękujemy. Będziemy na pewno wracać i polecać innym :)”

Mama Julki“Dzięki Sztukarni moja 6-letnia córka miała wspaniałe urodziny! Miejsce ma niezobowiązujący charakter, więc i dzieci i rodzice czuli się tu świetnie. Jest przestrzennie i klimatycznie, więc nie ma żadnego porównania z salami zabaw czy kącikami dla dzieci w restauracjach! Dzieci (dwanaścioro) były fantastycznie zajęte podczas twórczych działań – dowiedzieli się jak powstaje animacja poklatkowa i sami własnoręcznie ją później wykonali! Zabawy było co nie miara, szczególnie podczas komponowania kanapek na własne podobieństwo :) Kanapki były tak ładne, że dzieci odmówiły ich spożycia, rodzice wręcz przeciwnie, dumnie zjadali wszystko co pojawiło się na talerzach. Sztukarnia, to kopalnia pomysłów na przyjemnie i pożytecznie spędzony czas. Dostałam wybór trzech różnych scenariuszy dopasowanych do wieku i temperamentu młodych gości. Wszystkie były świetne, więc wybór nie był łatwy! Sztukarnia to przede wszystkim klimat i zaangażowani ludzie, także otwarci na pomysły i sugestie. Najlepszą rekomendacją będzie posumowanie mojej córki: „Szkoda, że już koniec, w przyszłym roku też tu przyjdziemy!” Przyjdziemy! Już od września stawimy się w Sztukarni na zajęciach dla dzieci, dorosłych i na warsztatach rodzinnych. Dziękujemy :)”
Sebastian“Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą organizację. Wypieki nie opuszczały dzieci przez cały czas imprezy. Pani Martyna przeobraziła grupę 5-latków (i ich młodszego rodzeństwa) w zaskakująco pilnych uczniów sztuk plastycznych. Dzieciaki regularnie biegały pochwalić się rodzicom kolejnymi wynikami prac, które teraz stanowią doskonałe pamiątki dla jubilatki i wszystkich jej gości.
Zasiana trawa rośnie wysoka!”
Mama Julki“Julka wybrała sobie urodziny z warsztatami animacji filmowej. Dzieci wspólnie stworzyły dzieło, które zachwyciło wszystkich rodziców. Animatorki bez problemu wkręciły dzieci w świat wyobraźni, zintegrowały grupę poprzez nadanie im wspólnego celu. Dzieci oprócz świetnej zabawy poznały poklatkową technikę tworzenia filmików. Organizacyjnie Sztukarnia spisała się na piątkę. Polecam wszystkim rodzicom.”
Dorota“Impreza była wyjątkowo udana, zresztą wiedziałam,że tak będzie. Mam nosa do miejsc :) Panie animatorki doskonale zajęły się dziewczynkami. Były świetne. Rodzice podglądali zajęcia z zaciekawieniem i gratulowali mi pomysłu na urodziny :) Na pewno wrócimy do Sztukarni, będę śledzić Państwa propozycje kursów itp… Sama chciałabym nauczyć się szyć.”
Justyna“Dziękujemy bardzo za wspaniałe urodziny – dzieci zadowolone i uśmiechnięte :)”
Monika“Impreza była świetna, córka ogromnie zadowolona, my też :-) Dzieciom bardzo spodobała się formuła urodzin, myślą już o kolejnych realizacjach:-) Bardzo dziękuję za organizację urodzin, akcja-animacja to kapitalny pomysł.”
Ewa“Bardzo dziękujemy za udane przyjęcie urodzinowe Oli:) dziewczynki bardzo zadowolone! Do tego stopnia iż same też chcą zorganizować swoje urodziny w Sztukarni:))!”
JoannaBardzo dziękuję za przygotowanie przyjęcia urodzinowego mojej córki. O tym, jak impreza się podobała najlepiej świadczy fakt, że goście – zarówno mali, jak i dorośli – mieli wyraźny problem z opuszczeniem terenu Sztukarni :-) Udało się ich “wygonić” dopiero ok. 18.30.Raz jeszcze dziękuję i myślę, że to nie były ostatnie urodziny Ani organizowane u Państwa”
AgnieszkaBardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę urodzinową. Zarówno dzieci jak i rodzice byli zachwyceni tym miejscem i niejedno dziecko chce mieć w Sztukarni swoje urodzinki.”
BeataDzieci zadowolone i wybawione. Bardzo dziękujemy za świetną organizację urodzin oraz swobodną i przyjemną atmosferę.”
MagdaUrodziny udały się świetnie, syn i goście bardzo zadowoleni, dobrze się bawili. Dziękuję serdecznie.
Ps. A rodzice nie mogli nachwalić się pysznej tarty :).”
ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

mapka dojazdowa
Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS