Artystyczne warsztaty urodzinowe

UWAGA!
Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE OD 1 STYCZNIA 2020r. CENTRUM ARTYSTYCZNE SZTUKARNIA CAŁKOWICIE REZYGNUJE Z ORGANIZOWANIA PRZYJĘĆ URODZINOWYCH.

ZE WZGLĘDU NA BRAK WOLNYCH TERMINÓW NA GRUDZIEŃ, REZERWACJE NA ARTYSTYCZNE WARSZTATY URODZINOWE ZOSTAŁY JUŻ ZAMKNIĘTE.

Drogi Rodzicu,
z okazji urodzin swojego dziecka podaruj mu wspaniałe przeżycie w miejscu ze sztuką w środku! Organizujemy artystyczne warsztaty urodzinowe prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry, które są dedykowane specjalnie dla Solenizantów i ich gości. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, która łączy ze sobą najciekawsze obszary sztuki podczas jednych zajęć.

1. „Monotypia podana na talerzu”
Połączenie warsztatów ceramicznych oraz graficznych. Uczestnicy zostaną zapoznani z jedną z technik graficznych, jaką jest monotypia. Następnie wykonają swoje projekty oraz przeniosą je za pomocą angob na wcześniej ulepione na zajęciach gliniane talerze.

2. „Czysto ceramicznie”
Połączenie warsztatów ceramicznych oraz mydlarstwa. W pierwszej części warsztatów uczestnicy wykonują po dwa zapachowe mydełka w różnych kolorach. Następnie przechodzą do pracy z gliną, podczas której stworzą własne, unikatowe mydelniczki, które będą mogły pomalować oraz udekorować różnymi technikami zdobniczymi.

3. „Światła, kamera, akcja!”
Połączenie warsztatów rysunku oraz multimediów. Uczestnicy stworzą własną opowieść oraz na podstawie scenariusza narysują jej elementy. Następnie całość zostanie zmontowana i przekształcona w animację poklatkową. Technika ta to metoda rejestracji obrazu wykorzystywana głównie w klasycznym filmie animowanym oraz w filmach naukowych.

4. „ZOOstań architektem”
Połączenie warsztatów architektury oraz rękodzieła. Uczestnicy zaprojektują i wykonają autorskie makiety ogrodu zoologicznego. Poznają zasady konstrukcji oraz przy pomocy różnorodnych materiałów stworzą aranżację przestrzenną własnego ZOO.

5. „Młodzi projektanci”
Połączenie warsztatów z zakresu projektowania mody oraz rękodzieła. Warsztaty mające na celu stworzenie własnej, niepowtarzalnej bawełnianej koszulki lub poszewki na poduszkę. Uczestnicy zaprojektują wzory, które następnie przeniosą na materiały za pomocą specjalnych farb i flamastrów do tkanin oraz ozdób typu cekiny, pompony.


Najczęściej zadawane pytania

1. Czy można przynieść tort?
Tak, jak najbardziej można przynieść tort.

2. Czy Sztukarnia organizuje dodatkowy poczęstunek?
Nie. Poczęstunkiem podczas artystycznego warsztatu urodzinowego jest tort organizowany we własnym zakresie, który podawany jest 15 minut przed zakończeniem zajęć.

3. Czy można przynieść własny poczęstunek?
Nie. Poczęstunkiem podczas artystycznego warsztatu urodzinowego jest tort organizowany we własnym zakresie, który podawany jest 15 minut przed zakończeniem zajęć.

4. Czy można przynieść własne napoje?
Tak, jak najbardziej można przynieść własne napoje.

5. Czy można przynieść własne talerzyki, widelczyki i kubeczki?
Tak, można nieodpłatnie przynieść swoją papierową lub plastikową zastawę. Istnieje również opcja wypożyczenia zastawy (talerzyki, widelczyki i kubeczki) w cenie 40 zł, niezależnie od liczby uczestników biorących udział w zajęciach.

6. Czy rodzice mogą poczekać na miejscu?
Nie organizujemy dodatkowego miejsca dla rodziców. Możemy zarezerwować Państwu stolik w pobliskiej zaprzyjaźnionej kawiarni Mokotuff, oddalonej zaledwie o 3 minuty drogi spacerem.

7. Czy można płacić kartą?
Tak. Istnieje możliwość płatności zarówno kartą, jak i gotówką.

8. Jak wygląda ramowy plan artystycznego warsztatu ceramicznego?
W zależności od wybranego tematu, zajęcia trwają od 1,5 do 2 godzin, wliczając czas na podanie tortu. W pierwszej części instruktor zapoznaje uczestników z tematem artystycznego warsztatu urodzinowego, następnie wspólnie przechodzą do części praktycznej, która stanowi ok. 80% zajęć. Uczestnicy w kreatywny i przyjemny sposób zdobywają umiejętności oraz wiedzę z zakresu wybranego tematu, jednocześnie miło spędzając czas ze swoimi przyjaciółmi. Warsztaty prowadzone są w formie odpowiednio dostosowanej do wieku uczestników.

9. Czy można wybrać kilka tematów warsztatów?
Nie. Należy wybrać jeden temat przewodni, który zaplanowany jest na cały czas trwania artystycznego warsztatu urodzinowego.

10. Jak dużo dzieci może wziąć udział w artystycznym warsztacie urodzinowym?
W zajęciach może wziąć udział maksymalnie 15 dzieci.

11. Czy organizujecie Państwo urodziny dla dwulatków?
Nie. Organizujemy urodziny dla dzieci od 7 roku życia.

12. Czy artystyczny warsztat urodzinowy można zorganizować poza Sztukarnią?
Tak, zajęcia można zorganizować w domu lub w innym wskazanym miejscu, przy czym koszt takich zajęć ustalany jest indywidualnie.

13. Do kiedy trzeba podać liczbę oraz listę dzieci biorących udział w artystycznym warsztacie urodzinowym?
Najpóźniej 3 dni przed zarezerwowanym terminem.

 

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

mapka dojazdowa
Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS