fbpx

voucher na półkolonie

930 

wybór dostawy *

Sztukarnia
ul. Odolańska 60
pn.-pt. 9:30-19:30
sb. 10:00-15:00

Czy znaleźliście się kiedyś w obrazie Claude’a Moneta, który mogliście opuścić dopiero po rozwiązaniu kilkunastu zagadek? Czy graliście kiedyś kartami artystów, którzy posiadali supermoce, dające zdolności latania albo zamieniania wszystkiego w kwadraty? Czy stworzyliście kiedyś grę planszową, sami wymyśliliście do niej zadania, a później graliście w nią na przerwach z koleżankami i kolegami? To wszystko będzie możliwe dzięki letnim półkoloniom artystycznym w Sztukarni w terminie od 26 czerwca do 1 września 2023!

Przez pięć dni z połączonych mocy świata sztuki i gier, indywidualnej pracy i talentów dzieci, a także z pracy zespołowej powstaną unikalne gry oraz artystyczne dzieła. Wszystkie one złożą się na niezwykłą, interaktywną wystawę.

W zależności od turnusu w świat sztuki wprowadzą Młodych Adeptów tacy artyści jak: Pablo Picasso, Marc Chagall, Vincent Van Gogh, Henri Matisse, Claude Monet czy Georgia O’Keeffe. Dzieci zainspirowane ich twórczością wykonają lub wezmą udział w grach: escape room, podchody, gra terenowa, gra planszowa, gra karciana i wiele innych.

Szczegóły znajdziesz tutaj.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zebraliśmy TUTAJ.


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2022