fbpx
Skip to main content

Voucher na warsztaty haftu

195 

To prezent idealny dla osoby kochającej rękodzieło, pracę z tkaniną i nićmi, chcącej zanurzyć się w relaksującej i spokojnej sztuce haftu artystycznego. To wyjątkowa technika która, choć wymaga cierpliwości i skupienia daje niesamowite efekty

Warsztaty są dostosowane zarówno do osób zupełnie początkujących, jak i zaawansowanych – nasza instruktorka prowadzi program w taki sposób, by był on inspirujący i ciekawy dla każdego uczestnika, niezależnie od projektu, który aktualnie będzie on wykonywał.

W zależności od daty warsztatów zmieniają się tematy wiodące w programie zajęć. Osoba obdarowana będzie mogła zapisać się na te zajęcia, których temat osobie obdarowanej spodoba się najbardziej. A uczyć będziemy m.n. haftu wilanowskiego, kaszubskiego, haftu państw Azji Centralnej, blackworku czy haftu cieniowanego, kładzionego (na podstawie historycznej tkaniny z Beauyx) lub haftowania ziół i roślin. Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego! Rozkład poszczególnych tematów na zajęciach znajdziesz tutaj.

Na warsztatach obdarowana przez Ciebie osoba:

  • zapozna się z potrzebnymi do pracy narzędziami: tamborkiem, igłami, nićmi,
  • nauczy się podstawowych ściegów hafciarskich,
  • pozna podstawy wybranego haftu: ludowego (wilanowskiego, kaszubskiego, łowickiego, pałuckiego, cieszyńskiego), suzani (Uzbekistan, Tadżykistan), blackworku, złotą nicią (w zależności od daty warsztatów),
  • przez cały czas zajęć będzie mieć dostęp do wszystkich materiałów oraz pomocy instruktorki,
  • stworzy pod okiem instruktorki własną wyjątkową pracę hafciarską,
  • zdobędzie wiedzę potrzebną do samodzielnej kontynuacji pracy w domu.

Warsztaty są dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania uczestnika, nie jest potrzebna żadna wiedza, ani posiadane umiejętności, wszystkiego nauczymy! :) 
Zajęcia odbywają się w 8-osobowych grupach i trwają 3 godziny. Więcej o warsztatach przeczytasz tutaj.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zebraliśmy TUTAJ.