fbpx
Skip to main content

Voucher na warsztaty kaligrafii

160 

Zaproszenie na warsztaty kaligrafii to wspaniały pomysł na prezent dla osoby, która uwielbia pisać i chce nauczyć się robić to na zupełnie nowym poziomie. To dobra propozycja dla tych, którzy ceniącą sobie estetykę i zauważają piękno w codziennych zajęciach. Kaligrafia przeżywa w ostatnich latach swój renesans, a zainteresowanych tą dziedziną tworzenia jest coraz więcej. Jeśli chcesz podarować prezent komuś lubiącemu odręczne pisanie i nierozstającemu się z notatnikiem – to najlepszy wybór! Nasze warsztaty kaligrafii to pojedyncze, jednorazowe spotkania. Na każdym z nich jest poruszany inny temat związany z historią kaligrafii, a kursanci uczą się innego rodzaju pisma. Zajęcia prowadzone są w sposób dostosowany zarówno do osób zupełnie początkujących, jak i mających doświadczenie w kaligrafowaniu.

Na warsztatach obdarowana przez Ciebie osoba:

  • zapozna się z podstawowymi oraz mniej znanymi faktami z historii kaligrafii,
  • pozna narzędzia potrzebne do kaligrafowania oraz sposoby ich użycia,
  • zapozna się z historią konkretnego rodzaju pisma, omawianego na wybranych zajęciach, nauczy się pisać poszczególne litery alfabetu, korzystając z wzornika oraz składać z nich słowa i zdania.

Warsztaty są dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania uczestnika, nie jest potrzebna żadna wiedza, ani posiadane umiejętności, wszystkiego nauczymy! :) 
Zajęcia odbywają się w 10-osobowych grupach i trwają 2 godziny. Więcej o warsztatach przeczytasz tutaj.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zebraliśmy TUTAJ.