WARSZTATY FLORYSTYCZNE DLA DOROSŁYCH – dekoracje świąteczne

Charakterystyka zajęć

Zapraszamy na warsztaty florystyczne, które teraz z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, będą warsztatami robienia stroików i dekoracji świątecznych.

Warsztaty prowadzić będzie osoba kochająca kwiaty, zajmująca się nimi z pasją tworząc między innymi aranżacje kwiatowe na różne okazje, np. śluby, chrzciny, komunie, wiązanki okolicznościowe oraz dekoracje i wystrój sal.

Osoba pracują z kwiatami bardzo często postrzegana jest jako artysta, ponieważ tworzone przez nią kompozycje czy aranżacje kwiatowe porównywane są niejednokrotnie do dzieł sztuki. Nie tylko obraz może wyrazić emocje. Farbami mogą być niezliczone rodzaje kwiatów, ich przepiękne i niepowtarzalne kolory oraz jedyne w swoim rodzaju kształty. Wiadomo przecież, że każdy kwiat jest inny, że na całym świecie nie ma drugiego dokładnie takiego samego, co czyni ten gatunek sztuki jeszcze bardziej wyjątkowym. Więc może właśnie w ten sposób odkryjecie w sobie artystyczną duszę?

Pobawimy się swoją wyobraźnią! Pokażemy, że ozdoby świąteczne można stworzyć praktycznie ze wszystkiego.

Każdy uczestnik warsztatów będzie pracował pod pilnym okiem osoby prowadzącej, jednak ostateczny wygląd kompozycji to już absolutna dowolność oraz inwencja twórcza! Istotą tych warsztatów jest bowiem to, aby każdy mógł wyrazić siebie przez indywidualnie wykonaną kompozycję. Udowodnimy, że każdy, absolutnie każdy, potrafi stworzyć coś wyjątkowego!

Miłość do kwiatów i tworzenia dekoracji potrafi być zaraźliwa i liczę na to, że w każdym uczestniku uda się odkryć artystyczne duszę i zaszczepić pasję do tworzenia czegoś niepowtarzalnego.Bardzo ważne – każda osoba będzie miała możliwość wykonania przynajmniej 2 dekoracji świątecznych, które potem, na przykład, będą ozdobą świątecznego stołu Wigilijnego. Pokażemy również, jak własnoręcznie
wykonać świąteczne serwetniki oraz dekoracje na drzwi. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 


Prowadzenie

Izabela Hnidziuk-Machnica – Warsztaty prowadzić będzie osoba kochająca kwiaty, zajmująca się nimi z pasją tworząc między innymi aranżacje kwiatowe na różne okazje, np. śluby, chrzciny, komunie, wiązanki okolicznościowe oraz dekoracje i wystrój sal. Co również bardzo istotne, osoba prowadząca warsztaty florystyczne to także mama 3-letniego Mateuszka, w którym, mimo młodego wieku, zdążyło już zakiełkować zainteresowanie pasją mamy.


Najbliższe terminy

 

Dodatkowe informacjeCzas trwania: 2 godz.

Miejsce zajęć: Sztukarnia, ul. Lewicka 10, Warszawa

Cena90 zł za pojedynczy warsztat

Regulamin płatności

Twórczy prezent – 5% zniżki na voucher na dowolne warsztatyPolecamy podobne:

Warsztaty batiku
Warsztaty sztuki Ebru – malowanie na wodzie

ludzie radość pasja tworzenia sztuka

Centrum Artystyczne Sztukarnia
ul. J. Dąbrowskiego 62
02-561 Warszawa
NIP 542 264 64 83
48 692 870 303

sztukarnia@sztukarnia.pl

GODZINY OTWARCIA
Biuro:
pn.- pt. 9.00 - 17.00
Centrum Artystyczne:
pn.- pt. 9.00 - 20.00
sob.- niedz. 9.00 - 19.00

Nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011

Copyright © 2017 Sztukarnia.pl Centrum Artystyczne Warszawa | Polityka prywatności i Cookies

Realizacja i utrzymanie Mitelecom Marketing Internetowy  

FacebookGoogle+RSS