Charakterystyka

Twórcze grono wg metodyki J. Cameron to przestrzeń dla osób, które chcą uwolnić się od twórczych blokad i umożliwić swojej sztuce pełny rozkwit, ale też dla tych które dopiero chciałyby zacząć tworzyć ("zawsze chciałam napisać książkę...", "kiedyś tak lubiłam malować...") i tych, które po prostu chciałyby wprowadzić do swojego życia więcej kreatywności w dowolnej jego dziedzinie (a może nawet we wszystkich!).

Program

W czasie spotkań będzie realizowany program opracowany na podstawie książki: "Droga artysty" w formie ćwiczeń koncepcyjnych, które będą omawiane w grupach. Ważną częścią programu jest też praca własna uczestników, wykonywana pomiędzy spotkaniami. Ideą grona jest to, żeby po 13 tygodniach uniezależniło się i działało dalej, dostarczając inspiracji i wsparcia swoim członkom tak długo jak tego chcą, nawet przez lata.


Czego można się spodziewać po ukończeniu kursu?
- zrozumienie blokad ograniczających ludzką twórczość (i nie tylko!) i wypracowanie mechanizmów radzenia sobie z nimi;
- więcej swobody w tworzeniu;
- więcej radości z procesu twórczego - i w ogóle więcej radości;
- lepsze poznanie i zrozumienie samego/samej siebie, swoich potrzeb, autentycznych zainteresowań, marzeń i pasji;
- prawnicy stają się skuteczniejsi w sądzie, tancerze twierdzą, że poprawia im się zmysł równowagi - można zatem spodziewać się korzyści także w dziedzinach swojego życia niezwiązanych bezpośrednio ze sztuką.

Cena i czas trwania

środy, godz. 10:00-12:00 / termin: 30.03-22.06.2022 / 13 spotkań x 2h /

cena: 960 zł (3 x 320 zł)
(cena zawiera egzemplarz książki J. Cameron "Droga artysty”, zeszyt do ćwiczeń, inne materiały)

Prowadzący

Anna Rosłoniec-Wierzbicka

absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Kursu Kreatywnego Pisania w Instytucie Badań Literackich PAN. W 2020 roku nakładem Wydawnictwa MG ukazała się jej debiutancka powieść „Zorza”, obecnie pracuje nad kolejną książką i pisze poezję. W wolnych chwilach jeździ konno, gra na pianinie i maluje. Mama dwulatka. Mieszka w Warszawie. 

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020