Charakterystyka

Kurs decoupage’u to zaproszeniem do świata ozdobnych przedmiotów. Uważa się, że technika ta znana już w XII wieku, wywodzi się ze wschodniej Syberii, a szczególnie używana była w Chinach do ozdabiania lampionów, okien, pudełek i innych przedmiotów. Na kursie Uczestnicy poznają jej nowocześniejszą wersją współtworzącą modny obecnie styl Shabby chic, czyli elegancką nonszalancję. Kurs decoupage’u jest adresowany do osób, które lubią własnoręcznie udekorowane przedmioty oraz cenią sobie indywidualizm w urządzaniu mieszkania. Docenią go również osoby, które są wrażliwe na środowisko i bliska jest im idea recyklingu oraz ruch zero waste. Na kursie Uczestnicy nauczą się techniki decoupage’u z użyciem cracle (spękania) jednofazowym, za pomocą, którego ozdobią drewniany przedmiot oraz techniki cracle dwufazowym z użyciem płatków złota. Zaznajomią się ze stylem Shabby Chic, czyli szlachetnego postarzenia, a także wykonają prace z papieru ryżowego i szkła. Powstałe własnoręcznie przedmioty dekoracyjne będą mogły się stać piękną ozdobą mieszkania lub niezwykłym prezentem dla bliskiej osoby.

Program

1. Wstęp do techniki decoupage – poznanie techniki z użyciem cracle jednofazowym - ozdobienie drewnianego przedmiot.
2. Zapoznanie z techniką z użyciem cracle dwufazowego z użyciem płatków złota.
3. Poznanie techniki Shabby Chic czyli szlachetnego postarzenia.
4. Praca z papierem ryżowym i szkłem. Ozdobienie szklanych lampionów.

Cena i czas trwania

sobota w godzinach 10:00-17:00
 
termin:

harmonogram zajęć:
10:00-11:30 warsztat
11:30-11:45 przerwa kawowa
11:45-13:15 warsztat
13:15-13:45 przerwa obiadowa
13:45-15:15 warsztat
15:15-15:30 przerwa kawowa
15:30-17:00 warsztat

cena: zł za 6 godzin kursu 
gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 300 zł, pozostałą część kwoty należy wpłacić w dniu rozpoczęcia kursu
(cena zawiera wszystkie narzędzia i materiały, dwa obiady dwudaniowe wegetariańskie, przekąski i napoje podczas przerw kawowych)
 
miejsce: ogród Sztukarni przy ul. Odolańskiej 60 w Warszawie
(przy niepogodzie zajęcia odbywają się w budynku) 
 

Prowadzący

Katarzyna Dulniak

ma wiele pasji, a wśród nich jest tworzenie pięknych przedmiotów, w tym biżuterii. Poszukuje nowych rozwiązań i materiałów, które pobudzają wyobraźnię. Przygodę z decoupagem zaczęła ponad 10 lat temu, siedząc w domu z nogą w gipsie – ozdobiła go tą techniką i odtąd stało się to jej pasją. Projektuje również biżuterię na zamówienie galerii, sklepów i osób prywatnych.Ma olbrzymie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy – na co dzień prowadzi szkolenia w instytucji finansowej.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020