Charakterystyka

Kurs z jednej strony jest zaproszeniem do świata ozdabiania przedmiotów wzorami z cienkiego papieru, czyli metodą decoupage, z drugiej wychodzi poza zwyczajowe dekorowanie małych przedmiotów, takich jak doniczki, szkatułki, talerzyki, by wejść na poziom znacznie szerszej skali. Jest adresowany do osób, które lubią myśleć o swojej przestrzeni, mają zmysł projektancki i cenią sobie wprowadzenie własnego, indywidualnego stylu w urządzaniu mieszkania. Docenią go również osoby, które są wrażliwe na środowisko i bliska jest im idea recyklingu oraz ruch zero waste.

Na kursie Uczestnicy nauczą się metody ozdabianie mebli techniką decoupage oraz zobaczą, w jaki sposób mogą nadać im wrażenia tzw. Shabby chic – stylu z jednej strony eleganckiego, z drugiej trochę nonszalanckiego, ze względu na użycie w nim mebli mających wyglądać na używane, często celowo postarzone. Uwaga! Uczestnicy będą pracować na własnych meblach, które ze sobą przyniosą. W trakcie weekendu nauczą się je ozdabiać i lakierować. Kurs nie jest dedykowany żadnym innym formom renowacji. Jeśli Uczestnik jest zainteresowany zdobyciem takiej wiedzy, zachęcamy do zapisania się na „Kurs renowacji mebli”, dostępny również w wakacje.

Program

1. Wstęp na temat tego, czym jest decoupage, jakie są jego rodzaje oraz w jaki sposób stosuje się technikę Shabby chic.
2. Przygotowanie mebli do dalszej pracy – do ozdabiania.
3. Zaprojektowanie dekoracji, zgromadzenie potrzebnych materiałów do jej wykonania.
4. Ozdabianie mebli techniką Shabby chic.
5. Zabezpieczanie mebli lakierem.

Cena i czas trwania

sobota i niedziela w godzinach 10:00-18:00
 
terminy: 3-4 lipca
 
harmonogram zajęć:
10:00-11:30 warsztat
11:30-12:00 przerwa kawowa
12:00-13:30 warsztat
13:30-14:30 przerwa obiadowa
14:30-16:00 warsztat
16:00-16:30 przerwa kawowa
16:30-18:00 warsztat
 
cena: 560 zł za 16 godzin kursu 
gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł, pozostałą część kwoty należy wpłacić w dniu rozpoczęcia kursu
(cena zawiera wszystkie narzędzia i materiały, dwa obiady dwudaniowe vege, przekąski i napoje podczas przerw kawowych)
 
miejsce: ogród Sztukarni przy ul. Odolańskiej 60 w Warszawie
(przy niepogodzie zajęcia odbywają się w budynku) 
 

Prowadzący

Katarzyna Dulniak

ma wiele pasji, a wśród nich jest tworzenie pięknych przedmiotów, w tym biżuterii. Poszukuje nowych rozwiązań i materiałów, które pobudzają wyobraźnię. Przygodę z decoupagem zaczęła ponad 10 lat temu, siedząc w domu z nogą w gipsie – ozdobiła go tą techniką i odtąd stało się to jej pasją. Projektuje również biżuterię na zamówienie galerii, sklepów i osób prywatnych.Ma olbrzymie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy – na co dzień prowadzi szkolenia w instytucji finansowej.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledz nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020