Pomysł na prezent

Jeśli bliska Ci osoba lubi zajęcia manualne i rękodzieło, interesuje się sztuką, marzy o rozwijaniu swoich pasji lub dopiero chciałaby je odkryć podaruj jej miły prezent w postaci vouchera na zajęcia w Sztukarni. Udział w organizowanych przez nas kursach i warsztatach to świetna okazja, by miło spędzić czas, rozwinąć swoją kreatywność i porozmawiać z aktywnymi artystami.

Prezent w postaci vouchera na zajęcia w Sztukarni to nie tylko możliwość wykonania oryginalnych przedmiotów, ale przede wszystkim podarowanie czegoś unikatowego - radości tworzenia!

Rodzaje voucherów

Voucher na zajęcia

W ofercie Sztukarni znajduje się ponad 100 propozycji zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Są to pojedyncze kilkugodzinne warsztaty (np. warsztaty ceramiki, warsztaty tworzenia lasów w szkle, pierwsze spotkanie z maszyną do szycia, bajkowa ceramika, warsztaty ebru dla dzieci i dorosłych), miesięczne warsztaty (np. rysunku lub malarstwa, również online) i długie semestralne kursy. Pełną listę zajęć znajdziesz TUTAJ. Na każde z nich możesz kupić voucher.

Voucher kwotowy

Jeśli nie masz pomysłu na konkretny warsztat lub kurs, zdecyduj się na voucher kwotowy. Obdarowana nim osoba będzie mogła sama zdecydować, na jakie zajęcia (pojedyncze lub kilka) z oferty Sztukarni wykorzystać go.

Jak zamówić voucher?

 1 KROK: Wybierz kurs z listy naszych kursów
Może to być kurs bez wyboru konkretnej daty realizacji lub już z wybranym terminem zajęć.

2 KROK: Wpłać kwotę na konto bankowe (możesz kupić voucher również osobiście, płacąc na miejscu kartą lub gotówką)
dane do przelewu
Warsztatownia
ul. Towarowa 4 m 141, 15-007 Białystok
Numer konta: mBank 69 1140 2004 0000 3502 7507 4483
W tytule wpisz „voucher”, imię i nazwisko osoby obdarowanej, nazwę wybranego/ych kursu/ów.

3 KROK: Wyślij do nas wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu podaj: imię i nazwisko osoby obdarowanej, nazwę kursu, numer telefonu do osoby zamawiającej, rodzaj vouchera (papierowy bądź w formie elektronicznej) oraz termin odbioru. 

4 KROK: Odbierz voucher w Sztukarni przy ul. Odolańskiej 60 tuż przy stacji metra Racławicka, a w przypadku zamówienia wersji elektronicznej, voucher zostanie przesłany na podany adres mailowy.

Jak zrealizować voucher

 Jeśli otrzymałeś voucher na zajęcia w Sztukarni, musisz się na nie zapisać. Możesz to zrobić:

- osobiście w naszej siedzibie
- samodzielnie, wypełniając formularz zapisów na stronie danego kursu oraz wybierając płatność voucherem (zignoruj link do płatności, który otrzymasz)
- telefonicznie (pod numerem 692 870 303)
- mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pamiętaj, podaj w mailu numer vouchera i termin zajęć, w których chcesz wziąć udział)

Warto wiedzieć

1. Voucher jest ważny 12 mscy od daty wystawienia.
2. Możesz kupić voucher w formie papierowej (do odbioru osobistego) lub elektronicznej (do wysłania e-mailem).
3. Nie ma możliwości wymiany vouchera na gotówkę.
4. Jeśli masz voucher kwotowy i wybrane przez Ciebie zajęcia będą droższe różnicę możesz dopłacić poprzez system lub bezpośrednio na miejscu kartą/gotówką.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020