Charakterystyka

Jest taka magiczna Kraina, w której kształty i kolory zupełnie nie przypominają tych, które widzisz na co dzień. Przejdziesz w niej bez problemu przez dziurkę od klucza, a zapraszając koleżanki i kolegów możesz to zrobić za pomocą liściku nasączonego zapachami. Jesteś ciekawy, co to za Kraina? To Sztuka! A króluje tam Twoja wyobraźnia! Odwiedź ją razem z nami w Dzień Dziecka. Zabierzemy Cię na przygodę, a naszą mapą będą Sztukarty pełne niezwykłych wyzwań. Dzięki nim wymyślisz rozwiązania, na które nie wpadł jeszcze nikt. Wykonasz zaskakujące i pobudzające kreatywność plastyczne ćwiczenia. Ich efektem końcowym będzie artystyczna książka, którą zabierzesz ze sobą do domu. Tak jak Sztukarty – piękny zestaw kart do rozwoju kreatywności. To, co, dołączysz do naszej przygody?

Warsztaty będą się odbywały na świeżym powietrzu w ogrodzie, a jeśli pogoda na to nie pozwoli - przeniesiemy się do budynku. Warsztaty obejmuja 1 spotkanie, które trwa 1,5 godziny. W zajeciach mogą uczestniczyć całe rodziny lub same dzieci. Cena obejmuje warsztaty oraz pudełko z kartami dla każdej rodziny/dziecka.

Cena i czas trwania

75 zł / 1 dziecko (uczestnik otrzymuje 1 pudełko ze Sztukartami)
95 zł / 1 rodzina (uczestnicy otrzymuja 1 pudełko ze Sztukartami)*

Termin:

30 maja (1 spotkanie x 1,5h)
godz. 12:00-13:30 (rodzinne, klasy 1-6)*

* w przypadku warsztatów rodzinnych prosimy o zapis tylko jednej osoby, a następnie o przesłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacja o faktycznej liczbie uczestników, którzy będą brali udział w zajeciach.

Prowadzący

Agnieszka Szostakiewicz

absolwentka historii sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowczyni na kierunku Sztuka Mediów na ASP w Warszawie, oraz w Studium Fotografii ZPAF-u, a także przez dwa lata na Wydziale Kulturoznawstwa w warszawskim SWPS-ie. Prowadzi autorskie warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Była przez ponad dwanaście lat związana z Zachętą Narodową Galerią Sztuki. Współautorka wystawy „Leszno/Świerczewskiego/Solidarności” w Instytucie Awangardy, „W proszku” na warszawskim Jazdowie, współtwórczyni Targów Młodej Sztuki Most. Jako performerka brała udział m.in. w Festiwalu Warszawska Jesień, w wystawie pt. „The Space Program” (Galeria Stroboskop), w 15. edycji Przeglądu Sztuki Survival we Wrocławiu, w wystawie pt. „Osiedle młodych / Interwencja artystyczna” w Poznaniu.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020