• Warsztaty akwareli II stopnia dla dorosłych ONLINE

  • Warsztaty akwareli II stopnia dla dorosłych ONLINE

  • Warsztaty akwareli II stopnia dla dorosłych ONLINE

Charakterystyka

Akwarela to nazwa techniki malarskiej i jednocześnie nazwa obrazów wykonywanych tą techniką. Praca polega na malowaniu rozcieńczonym w wodzie pigmentem na specjalnym papierze. Warsztaty akwareli online II stopnia adresowane są przede wszystkim do osób, które znają podstawy akwareli i/lub ukończyły warsztaty akwareli I stopnia.

Zajęcia prowadzone są za pośrednictwem programu Zoom.

Cena i czas trwania

300 zł*

(4 spotkania po 2,5 godziny)

*cena nie obejmuje materiałów

Program

Przed rozpoczęciem kursu uczestnicy otrzymają filmik instruktażowy dotyczący materiałów oraz listę stron z pracami artystów akwarelistów w różnych stylach, z którymi warto się zapoznać.

1. ilustracja botaniczna cz.1
2. ilustracja botaniczna cz.2
3. maluję i gotuję; akwarela kulinarna
4. techniki mieszane (cienkopisy, kredki, sól)

Prowadzący

Kamila Nyckowska

absolwentka wydziału Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Obszary działań artystycznych to przede wszystkim malarstwo, rysunek, ilustracja oraz ceramika. Brała udział w wystawach zbiorowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi. Przez wiele lat prowadziła pracownię ceramiczną PARA BUCH. Jest autorką programów edukacyjnych z zakresu kształcenia plastycznego. 

Zapisy

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020