Charakterystyka

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy warsztataty zarówno dla dzieci jak i dla całej rodziny.

Daltego zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej pracy kreatywnej. Podczas zajęć w pracowni ceramicznej zapewnimy dzieciom a także rodzinom znakomitą zabawę twórczą. Zapoznamy się z materiałem, jakim jest glina, poznamy narzędzia, które są wykorzystywane do pracy z gliną, a efektem będą oryginalne ozdoby i przedmioty ceramiczne. Odkryjcie z nami rodzinny potencjał artystyczny i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem. 

Warsztaty będą się odbywały na świeżym powietrzu w ogrodzie, a jeśli pogoda na to nie pozwoli - przeniesiemy się do budynku. Warsztaty obejmuja 1 spotkanie, które trwa 1,5 godziny. 

Cena i czas trwania

60 zł / 1 osoba

Termin:
30 maja (1 spotkanie x 1,5h)
godz. 13:15-14:45 (klasy 4-6)
godz. 15:00-16:30 (rodzinne, klasy 1-6)*

* w przypadku warsztatów rodzinnych prosimy o zapis każdą osobę, np. 3 osobowa rodzina to 3 zapisy

 UWAGA! Wypalone prace czekają na odbiór przez 3 miesiące od daty wykonania.

Prowadzący

Julia Kozera

absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, instruktor rzemiosła artystycznego, czeladnik ceramiki użytkowej i dekoracyjnej, jak również absolwentka UKSW na wydziale filozofii. Pasjonatka papieru, gliny, drewna, szkła, tkaniny i przyrody, i z tego też tworzy swoje prace. Daleka od przymiotów świata współczesnego uwielbia skrytą obserwację człowieka w codzienności, niecodzienne smaki, podróże-najlepiej dalekie i niezobowiązujące muzykowanie ze znajomymi.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020