Prezenty firmowe 

ART BOXy to doskonały pomysł na unikatowe, personalizowane prezenty firmowe - dla pracowników lub klientów. Każdy box zawiera zestaw materiałów, który pozwoli na wykonanie oryginalnych dekoracji i poznanie różnych technik rękodzielniczych.

Podaruj więc radość tworzenia z zestawami:
- ART BOX Świece sojowe
- ART BOX Świeca sojowa do masażu
- ART BOX Haft
- ART BOX Ex libris
- ART BOX Akwarela
- ART BOX Akryl
- ART BOX Linoryt

 
Do każdego ART BOXa możemy dołączyć przygotowane przez Państwa materiały (np. kartki z życzeniami). Możliwa jest również personalizacja pudełek powyżej 100 sztuk.
 
 

Warsztaty integracyjne 

Spotkanie firmowe i miłe spędzenie czasu z osobami, z którymi pracujemy możliwe jest nie tylko stacjonarnie, ale i w formule WARSZTATÓW ONLINE. W połączeniu z zestawem materiałów ART BOX stanowią doskonały pomysł na firmową integrację

Warsztaty online odbywają się w programie ZOOM lub w innym preferowanym przez Państwa. Zestawy materiałów ART BOX dostarczamy zaś pod wskazany adres (do firmy) lub innego punktu pocztą tradycyjną.

Zapoznaj się z naszą propozycją współpracy.

Napisz do nas

Masz pytania? Potrzebujesz oferty?
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 720 881 414.


ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020