Charakterystyka

Warsztaty haftu eksperymentalnego to unikalna okazja zbadania potencjału haftu w nowoczesnym wydaniu. Ta kojarząca się z tradycją technika zostanie połączona z zupełnie nowymi narzędziami, takimi jak kredki akwarelowe czy stemple. Uczestnicy na zajęciach wykonają profesjonalne i użytkowe przedmioty, poznają tajniki haftu oraz spędzą czas na relaksujących czynnościach.

Program

- ptaki nitką malowane - połączenie haftu z plamą koloru
- portmonetka / woreczek - połączenie haftu ze stemplami
- kołnierzyk - połączenie haftu ze stemplami

Cena i czas trwania

wtorki, godz. 18:00-20:00 / termin: 29.03-19.04.2022 / 4 spotkanie x 2h /

cena: 340 zł

Prowadzący

Joanna Michalska-Brzezińska

z wykształcenia plastyk i projektant odzieży. Pasjonuje się szyciem ręcznym, kreatywnie wykorzystując igłę z nitką do szycia różnych akcesoriów, zabawek, niebanalnych ozdób, odzieży. Podkreśla, że szycie ręczne to prosta i dostępna dla każdego technika twórcza, a jednocześnie fantastyczny sposób na wyciszenie i relaks. Z zaangażowaniem prowadzi warsztaty szycia ręcznego, haftu i cerowania z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Od lat tworzy "Szmaciane misie", integruje społeczność "nitkomaniaków" i realizuje liczne projekty związane z szyciem ręcznym. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dwukrotna stypendystka miasta Bydgoszczy - realizująca projekt "Wyszywana Mapa Kanału Bydgoskiego". Prezeska i założycielka Fundacji Nitkomaniacy.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020