Skip to main content

Twórczy akcent na evencie firmowym czy wielkie artystyczne wydarzenie?

Przygotujemy jedno i drugie!
Powiedz, jakie masz oczekiwania, a my zajmiemy się resztą

Firmowa impreza, bankiet a może wyjazd integracyjny? Niezależnie od okazji z ogromną radością uprzyjemnimy Wam wydarzenie jeszcze bardziej! Co powiecie na wielką akcję wspólnego tworzenia lasów w szkle? Albo malowanie przy sztalugach nad jeziorem? A może macie już zaplanowany program, ale potrzebujecie dodać coś wyjątkowego? Może stanowisko, przy którym każdy będzie mógł stworzyć sobie artystyczną pamiątkę z wydarzenia?

Przygotujemy wszystkie materiały i niezbędne narzędzia, a nasi doświadczeni instruktorzy wprowadzą Was w świat sztuki, jakiego nie znacie!

Możesz wybrać warsztaty z naszej oferty regularnej...

Warsztaty akwareli

Akwarela to jedna z najstarszych malarskich technik, a spotkanie z nią to połączenie odkrywania jej tajemnic z błogim relaksem. To oniryczna technika malowania farbami na bazie wody. Można za jej pomocą tworzyć zarówno minimalistyczne, delikatne ilustracje jak i pełne rozmachu dynamiczne obrazy. To sama przyjemność!

Warsztaty ceramiki

Glina to jeden z najbardziej wdzięcznych materiałów do tworzenia. Praca z nią sprzyja relaksowi, kreatywności i poszukiwaniu nowych rozwiązań. Na warsztatach nauczymy Was samodzielnego tworzenia kubków, talerzy, misek, biżuterii lub figurek i opowiemy o nieograniczonych możliwościach zdobienia i o rodzajach wypału.

Warsztaty tworzenia biżuterii

Dla wszystkich, chcących poznać tajniki jubilerstwa przygotowaliśmy wyjątkowe warsztaty tworzenia biżuterii! Opowiemy o kamieniach szlachetnych, perłach, złocie, srebrze i technikach ich obróbki. I nauczymy Was tworzyć od podstaw piękną i spersonalizowaną biżuterię. Idealną dla siebie lub na prezent.

 

lub zupełenie zaszaleć i stworzyć nieszablonowe zajęcia!

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera