Skip to main content

Kim jesteśmy?

Sztukarnia to ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają sztukę i relacje. Dlatego tak dobrze rozumiemy potrzeby zespołów

Działamy nieprzerwanie od 2009 roku, tworząc przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą spędzać czas kreatywnie i rozwijać swoje umiejętności. Nasz zespół tworzą doświadczeni instruktorzy, artyści i koordynatorzy, którzy dbają o to, by każde wydarzenie było w pełni dopracowane i stało się dla uczestników wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.
Zajmujemy się organizowaniem warsztatów artystycznych dla świata biznesu, bo wiemy, jak ważne są w codziennej pracy kreatywne momenty. Przygotowujemy m.in. warsztaty malarskie, ceramiczne, rzeźbiarskie, graficzne, roślinne i rękodzielnicze. Jesteśmy przygotowani zarówno na realizację warsztatów z naszej oferty, jak również całkowicie personalizowanych zajęć, dopasowanych specjalnie pod potrzeby konkretnego zespołu.
Zrealizujemy warsztaty dla Twojej firmy w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. W zależności od Twoich potrzeb przeprowadzimy je w naszej pięknej, przedwojennej willi z dużym ogrodem w centrum Mokotowa przy samej stacji metra, w dużej eventowej mokotowskiej przestrzeni tuż nad pachnącą kawiarnią lub w siedzibie Twojej firmy. Zrealizujemy również warsztaty online i dostarczymy prosto do Was nasze autorskie zestawy do działań kreatywnych.

Do kogo adresujemy nasz projekt?

Jeśli zastanawiasz się, czy nasze warsztaty to dobry pomysł dla Twojego zespołu,
to najprawdopodobniej odpowiedź brzmi: tak!

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm, które pragną podarować swoim zespołom moment kreatywnej integracji. Przez ostatnie kilkanaście lat realizowaliśmy warsztaty dla instytucji finansowych, ubezpieczeniowych, branży IT, firm konsultingowych, farmaceutycznych i z wielu innych sektorów. Znamy potrzeby różnych grup docelowych i wiemy, jak zapewnić twórczy i inspirujący czas każdemu.

Ogranizujemy artystyczne warsztaty zarówno dla dużych jak i małych firm, dla ogromnych zespołów i kilkuosobowych grup. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a do każdej współpracy podchodzimy z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Naszą kadrę tworzą tylko najlepsi instruktorzy

Kamila Nyckowska

Ukończyła Wydział Edukacji Artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, by jak najlepiej pod kątem merytorycznym i praktycznym móc swoją wiedzę i talent przekazywać kursantom. Ze Sztukarnią związana od 13 lat, prowadzi zajęcia z ceramiki, rysunku i malarstwa, grafiki warsztatowej i akwareli.

Magdalena Zawadka

Magda jest absolwentka kierunku Ogrodnictwo Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Specjalizuje się w tematyce roślin tropikalnych i leczniczych. Jest wieloletnim pracownikiem Polskiej Akademii Nauk Ogrodu Botanicznego - CZRB w Powsinie.

Olga Owczynnikow

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, która w trakcie trasy koncertowej po Chinach zakochała się w ceramice i postanowiła związać z nią przyszłość. Dwa lata uczyła się tworzenia ceramiki użytkowej u Barbary Turkiewicz, a następnie postanowiła swoją wiedzę o glinie wykorzystać do nauki toczenia na kole garncarskim. Po długim procesie nauki toczenia ukończyła kurs doszkalający i zaczęła tworzyć własną ceramikę oraz nauczać innych.

Julia Kacała

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie z ukończonymi studiami licencjackimi z Wiedzy o Teatrze, aktualnie w trakcie tworzenia dyplomu na wydziale Sztuki Mediów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Uczy podstaw ceramiki, tworzenia ozdób świątecznych, decoupage’u, linorytu, robienia lasów w szkle, świec sojowych i mydełek.

Berenika Kowalska

Aktywnie działającą młoda artystka-malarka, zdobywająca nagrody i uznanie w kraju i za granicą. Urodzona w Lublinie, w 2014 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Zbigniewa Bajka. W międzyczasie, w ramach wymiany międzyuczelnianej “MOST” chodziła również na zajęcia na ASP w Warszawie w pracowni Leona Tarasewicza.

Ola Kobus

Studiuje Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia się uczyć, a żeby się dowiedzieć czegoś o interesującej jej dziedzinie jest w stanie pójść na nowy kierunek studiów albo pojechać za granicę w poszukiwaniu wiedzy. Jest instruktorką z serca i powołania.

Z naszych usług skorzystali m.in.:

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera