Skip to main content

Wyjątkowi ludzie zasługują na inspirujący czas

Co sztuka może dać biznesowi?

Sztuka jest elementem życia, dającym świeżość, budzącym kreatywność i poszerzającym horyzonty. Dlatego też jako Sztukarnia wprowadzamy działania artystyczne do świata biznesu, zwiększając w pracownikach poczucie sprawczości, innowacyjności i kreatywnego działania.

Nasze zajęcia otwierają zespoły na nowe doświadczenia i nieznane wcześniej techniki. To powoduje w nich wzrost kreatywności i chęci do działania, przekładające się na efektywność pracy i zaangażowanie. Dzięki twórczej atmosferze zwiększamy poziom relaksu pracowników i zacieśniamy relacje. Nasze warsztaty mają dużą wartość integracyjną, dzięki czemu zespół jest ze sobą bardziej zżyty.

Dlaczego Sztukarnia?

Mamy 14 lat doświadczenia w przekazywaniu wiedzy.

Od 2009 roku organizujemy warsztaty i eventy dla klientów biznesowych. Wiedząc, jak pozytywny wpływ ma twórcze działanie na naszych kursantów, postanowiliśmy wyjść z ofertą dalej, do sektorów wcześniej niezwiązanych ze sztuką. Od tego czasu zorganizowaliśmy setki warsztatów dla kilkudziesięciu klientów z różnych szczebli sektora biznesowego.

Pracujemy z ekspertami z wielu dziedzin sztuki.

Od lat współpracujemy z zespołem ekspertów z różnych dziedzin sztuki, którzy tworzą dla nas autorskie programy zajęć. Są to edukatorzy, malarze, rysownicy, rzeźbiarze i ceramicy, graficy, historycy sztuki, floryści i architekci krajobrazu, fotografowie i ilustratorzy. Pracujemy z profesjonalistami, działającymi aktywnie na rynku.

Realizujemy warsztaty na terenie całej Polski.

Realizujemy warsztaty w lokalizacji dogodnej dla klienta. Dysponujemy przestrzenią warsztatową w dużej willi przy samej stacji metra Racławicka i w przestrzeni eventowej tuż nad pachnącą kawiarnią na Mokotowie. Prowadzimy warsztaty również w siedzibie klienta oraz online, dostarczając autorskie zestawy do działań kreatywnych.

Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia.

W cenie warsztatu zapewniamy profesjonalne materiały i narzędzia, by kontakt ze sztuką staje się jeszcze przyjemniejszy. Przez cały proces przeprowadzać Was będzie doświadczony instruktor, który opowie o technice i wesprze indywidualnie każdego uczestnika zajęć. Nie musicie się o nic martwić, oddajcie się tworzeniu, a my zadbamy o całą resztę.

Warsztaty dla firm

Zajmujemy się kompleksową organizacją artystycznych warsztatów dla klientów biznesowych, tworząc dla pracowników firm wyjątkowe spotkania integracyjne, w których główne skrzypce gra sztuka i tworzenie.

Co mogą dać zespołowi nasze warsztaty? Przede wszystkim otwierają na kreatywne myślenie, przełamywanie schematów i twórcze podejście do pracy. Zachęcają do indywidualnego podejścia i stosowania nieszablonowych rozwiązań. Integrują pracowników, pozwalają im odetchnąć i oczyścić umysł.

Realizujemy nasz projekt z artystami, tworzącymi w wielu dziedzinach sztuki: malarzami, grafikami, ceramikami. A oferta artystycznych warsztatów jest na tyle szeroka, że każdy zespół znajdzie coś dla siebie! Organizujemy zajęcia z ceramiki, malarstwa, rysunku, grafiki warsztatowej, tworzenia świec sojowych i lasów w słoiku, kaligrafii czy introligatorstwa.

Realizujemy warsztaty zarówno w naszej placówce, przy ul. Odolańskiej 60 w Warszawie, jak i z dojazdem do klienta terenie całej Polski. Dodatkowo oferujemy też warsztaty online z wysyłką naszych autorskich zestawów do działań twórczych - ART BOX-ów, z których pracownicy mogą korzystać przy wsparciu merytorycznym naszych instruktorów.

Eventy

Współpracujemy w zakresie artystycznej obsługi eventów firmowych. Zajmujemy się organizacją zarówno dużych, twórczych wydarzeń z autorskim programem artystycznym, obsługą merytoryczną i własnym wegańskim cateringiem, jak również występujemy w roli małego, artystycznego akcentu podczas uroczystości firmowych. Zawsze dopasowujemy naszą ofertę pod zapotrzebowanie klienta i tworzymy program pod konkretną liczbę i zainteresowania uczestników.

Tworzymy programy wydarzeń zarówno w zakresie podstawowych, klasycznych technik, takich jak malarstwo, rzeźba czy grafika, jak i szytych na miarę pod konkretne wydarzenie: np. tworzenia biżuterii, bukietów lub obrazów z mchu.

Nasza obecność wprowadza element sztuki do firmowej codzienności i dodaje kreatywnej, twórczej atmosfery w zespole.

Warsztaty świąteczne

Wiemy, jak ważna jest chwila oddechu w przedświątecznym gorącym czasie w firmie. Dlatego zajmujemy się organizacją i obsługą warsztatów świątecznych, dających zespołom twórczą i kreatywną chwilę na integrację. W naszej ofercie znajdują się warsztaty dedykowane różnym okazjom i świętom, między innymi warsztaty dekorowania pierników, tworzenia wieńców świątecznych, makramowych dekoracji na choinkę, jak również tworzenia wielkanocnych zajączków i kompozycji roślinnych.

Organizujemy również warsztaty sezonowe, wiosną wianki z żywych ciętych kwiatów, latem zajęcia w ogrodzie, a jesienią i zimą w przytulnym klimacie, zawsze dbając o estetykę i atmosferę prowadzenia zajęć. Na zamówienie przygotowujemy wegańskie, sezonowe i pyszne posiłki, które serwujemy w trakcie warsztatów.

Warsztaty wielkanocne

Wielkanoc to czas świętowania, radości i oczekiwania na nowe. Czas świeżości, pierwszych wiosennych podmuchów wiatru i odkrywania nowych horyzontów. W Twojej firmie może to być idealny moment na spędzenie z zespołem kreatywnego, rozwijającego czasu w zupełnie nowych, inspirujących okolicznościach. Sprawdź naszą ofertę warsztatów wielkanocnych: może zainteresuje Was świąteczna ceramika, tworzenie wielkanocnych pająków, palemek albo stroików?

Z naszych usług skorzystali m.in.:

Kontakt:

Event Manager
Agnieszka Szostakiewicz

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

godziny pracy:
poniedziałek 10:00-15:00
wtorek 10:00-15:00
środa 10:00-15:00
czwartek 10:00-15:00
piatek 10:00-15:00

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera