• Wyjątkowi ludzie zasługują na inspirujący czas

 Co sztuka może dać biznesowi?

Sztuka jest elementem życia, dającym świeżość, budzącym kreatywność i poszerzającym horyzonty. Dlatego też jako Sztukarnia wprowadzamy działania artystyczne do świata biznesu, zwiększając w pracownikach poczucie sprawczości, innowacyjności i kreatywnego działania.

Nasze zajęcia otwierają zespoły na nowe doświadczenia i nieznane wcześniej techniki. To powoduje w nich wzrost kreatywności i chęci do działania, przekładające się na efektywność pracy i zaangażowanie.

Dzięki twórczej atmosferze zwiększamy poziom relaksu pracowników i zacieśniamy relacje. Nasze warsztaty mają dużą wartość integracyjną, dzięki czemu zespół jest ze sobą bardziej zżyty.

Dlaczego Sztukarnia?

Już od samego początku istnienia Sztukarni, od 2009 roku, organizujemy warsztaty i eventy dla klientów biznesowych. Wiedząc, jak pozytywny wpływ ma twórcze działanie na naszych kursantów, postanowiliśmy wyjść z ofertą dalej, do sektorów wcześniej niezwiązanych ze sztuką. Od tego czasu zorganizowaliśmy setki warsztatów dla kilkudziesięciu klientów z różnych szczebli sektora biznesowego.

Od 13 lat współpracujemy w stale powiększającym się zespole ekspertów z dziedzin artystycznych, którzy tworzą dla nas autorskie programy zajęć. Są to edukatorzy, malarze, rysownicy, rzeźbiarze i ceramicy, graficy, historycy sztuki, floryści i architekci krajobrazu, fotografowie i ilustratorzy.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować szeroką i dopasowaną do klienta ofertę, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby i pomysły.
Dysponujemy własną przestrzenią z ogrodem w centrum warszawskiego Mokotowa, ale obsługujemy również warsztaty i eventy z dojazdem do klienta.
Zapewniamy wszystkie niezbędne do pracy materiały oraz merytoryczną opiekę instruktora przez cały czas trwania warsztatów.

Na zamówienie przygotowujemy również pyszne wegańskie posiłki dla kursantów na czas trwania zajęć, co sprawia, że warsztat zamienia się w wyjątkowe wydarzenie i przyjemność dla wszystkich zmysłów.

Warsztaty dla firm

Zajmujemy się kompleksową organizacją artystycznych warsztatów dla klientów biznesowych, tworząc dla pracowników firm wyjątkowe spotkania integracyjne, w których główne skrzypce gra sztuka i tworzenie.

Co mogą dać zespołowi nasze warsztaty? Przede wszystkim otwierają na kreatywne myślenie, przełamywanie schematów i twórcze podejście do pracy. Zachęcają do indywidualnego podejścia i stosowania nieszablonowych rozwiązań. Integrują pracowników, pozwalają im odetchnąć i oczyścić umysł.

Realizujemy nasz projekt z artystami, tworzącymi w wielu dziedzinach sztuki: malarzami, grafikami, ceramikami. A oferta artystycznych warsztatów jest na tyle szeroka, że każdy zespół znajdzie coś dla siebie! Organizujemy zajęcia z ceramiki, malarstwa, rysunku, grafiki warsztatowej, tworzenia świec sojowych i lasów w słoiku, kaligrafii czy introligatorstwa.

Realizujemy warsztaty zarówno w naszej placówce, przy ul. Odolańskiej 60 w Warszawie, jak i z dojazdem do klienta terenie całej Polski. Dodatkowo oferujemy też warsztaty online z wysyłką naszych autorskich zestawów do działań twórczych - ART BOX-ów, z których pracownicy mogą korzystać przy wsparciu merytorycznym naszych instruktorów.

Eventy

Współpracujemy w zakresie artystycznej obsługi eventów firmowych. Zajmujemy się organizacją zarówno dużych, twórczych wydarzeń z autorskim programem artystycznym, obsługą merytoryczną i własnym wegańskim cateringiem, jak również występujemy w roli małego, artystycznego akcentu podczas uroczystości firmowych. Zawsze dopasowujemy naszą ofertę pod zapotrzebowanie klienta i tworzymy program pod konkretną liczbę i zainteresowania uczestników.

Tworzymy programy wydarzeń zarówno w zakresie podstawowych, klasycznych technik, takich jak malarstwo, rzeźba czy grafika, jak i szytych na miarę pod konkretne wydarzenie: np. tworzenia biżuterii, bukietów lub obrazów z mchu.

Nasza obecność wprowadza element sztuki do firmowej codzienności i dodaje kreatywnej, twórczej atmosfery w zespole.

Warsztaty świąteczne

Wiemy, jak ważna jest chwila oddechu w przedświątecznym gorącym czasie w firmie. Dlatego zajmujemy się organizacją i obsługą warsztatów świątecznych, dających zespołom twórczą i kreatywną chwilę na integrację. W naszej ofercie znajdują się warsztaty dedykowane różnym okazjom i świętom, między innymi warsztaty dekorowania pierników, tworzenia wieńców świątecznych, makramowych dekoracji na choinkę, jak również tworzenia wielkanocnych zajączków i kompozycji roślinnych.

Organizujemy również warsztaty sezonowe, wiosną wianki z żywych ciętych kwiatów, latem zajęcia w ogrodzie, a jesienią i zimą w przytulnym klimacie, zawsze dbając o estetykę i atmosferę prowadzenia zajęć. Na zamówienie przygotowujemy wegańskie, sezonowe i pyszne posiłki, które serwujemy w trakcie warsztatów.

Z naszych usług skorzystali m.in.:

Kontakt:

Event Manager
Agnieszka Szostakiewicz

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

godziny pracy:
poniedziałek 10:00-15:00
wtorek 10:00-15:00
środa 10:00-15:00
czwartek 10:00-15:00
piatek 10:00-15:00

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowy format e-mail
Proszę wprowadzić treść
Nieprawidłowe dane

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020