Skip to main content

Warsztaty dla firm

Wybierz interesującą Cię technikę, a my zajmiemy się całą resztą

Malarstwo, ceramika, a może kolaż albo tworzenie lasów w szkle? Które warsztaty najlepiej odpowiedzą na potrzeby Twojego zespołu? Niezależnie od wyboru, zapewnimy Twojej firmie wyjątkowy, twórczy i kreatywny czas. Nie musicie mieć żadnego doświadczenia - nasze warsztaty są dostosowane do osób na każdym poziomie. Stawiamy na radość tworzenia i czerpanie przyjemności z procesu twórczego. Na integrację zespołu i wyjątkowy, wspólnie spędzony czas. I na inspirację, poszerzanie horyzontów i poszukiwania nowych rozwiązań!

Na warsztatach zapewniamy wszystkie niezbędne do pracy materiały i narzędzia oraz wsparcie wykwalifikowanego instruktora. Wydarzenie możemy zrealizować w zależności od Twoich potrzeb w naszej pięknej, przedwojennej willi na warszawskim Mokotowie, w mokotowskiej przestrzeni eventowej lub w siedzibie Twojej firmy - na terenie całej Polski! Zajmujemy się również organizacją warsztatów online, zapewniając dostarczenie pod Wasze drzwi naszych zestawów do działań kreatywnych. Przygotowujemy warsztaty szyte na miarę dla każdego zespołu i dbamy o to, by był spersonalizowany specjalnie pod Wasze potrzeby!

Jak zamówić warsztaty?

W celu zamówienia warsztatów skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie,
skroimy wydarzenie na miarę specjalnie dla Twojego zespołu!

Event Manager
Agnieszka Szostakiewicz

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera