Skip to main content
  • Zajęcia artystyczne dla przedszkoli i szkół

    Kariera

    Dołącz do naszego zespołu!

Sztukarnia

Szukasz pracy w twórczym i nieustannie rozwijającym się zespole? Lubisz ludzi? Chcesz, by w kreatywny i wartościowy sposób spędzali swój czas? Tworzysz i potrafisz dzielić się z innymi swoją pasją? Dołącz do nas!

Centrum Artystyczne Sztukarnia to kreatywne miejsce oferujące kursy artystycznego rozwoju, takie jak malarstwo, rysunek, ilustracja, ceramika, projektowania ubrań, haft, tkactwo i wiele innych. Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży, dorosłych i biznesu.

Jesteśmy entuzjastami sztuki, pasjonatami, których misją jest zachęcanie innych do wyrażenia siebie za pomocą sztuki. Kochamy pracę z ludźmi. Chcemy się dzielić swoimi pasjami oraz radością z tworzenia. Wierzymy, że sztuka jest dla wszystkich.

Rekrutacja

Wybierz interesujące Cię ogłoszenie oraz prześlij wymagane dokumenty. Nie zapomnij o klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Jeśli nie znalazłaś/znalazłeś interesującego Cię stanowiska, a chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zapomnij napisać kilku słów o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz dołączyć do naszego Zespołu.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera