Skip to main content

Opis

Oferta zajęć indywidualnych w Sztukarni to propozycja dla wszystkich, którym zależy na tworzeniu w skupieniu i ciszy, przy stałym i bezpośrednim wsparciu instruktora. Na zajęciach uczestnik/uczestniczka ma salę wyłącznie dla siebie, w tym również dostęp do wszystkich materiałów potrzebnych do zrealizowania projektu. Tempo warsztatu zostaje za każdym razem ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania uczestnika.

Na zajęcia można zapisać się w dowolnym terminie - czas trwania jednego spotkania to minimum godzina, a liczba spotkań jest nieograniczona. W ramach zajęć indywidualnych można zapisać się na warsztaty ceramiczne, malarstwo akwarelowe, szycie kimona, haftowanie lub toczenie na kole, a także wiele innych dostępnych w naszej ofercie.

Informacje

Program, terminy, czas trwania spotkań ustalane są indywidualnie oraz dostosowane do potrzeb i możliwości uczestnika, a także dostępności sal oraz instruktorów.

Cena: 180 zł / 1h zajęć

Numer konta do wpłaty:

PKO 81 1020 1068 0000 1902 0406 8391
(Sztukarnia Grażyna Tynel)

Oferta warsztatów

WARSZTATY CERAMICZNE
WARSZTATY MALARSTWA
WARSZTATY SZYCIA
WARSZTATY RYSUNKU
WARSZTATY HAFTU
WARSZTATY AKWARELI
WARSZTATY LINORYTU
WARSZTATY TOCZENIA NA KOLE GARNCARSKIM

Jak zapisać się na zajęcia?

Zapisać się na zajęcia można telefonicznie lub mailowo, w treści wiadomości prosimy o wpisanie odpowiadającego terminu oraz tematyki zajęć.

Jeśli nie znalazłaś/znalazłeś warsztatów, które Cie interesują daj nam znać, współnie coś wymyślimy.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera