Skip to main content

Warsztaty integracyjne – Warszawa

Dobra atmosfera w zespole wpływa korzystnie na efektywność pracowników. Relacje między nimi mogą pogłębiać się w trakcie twórczej współpracy i w ramach wspólnej zabawy. W Sztukarni organizujemy firmowe warsztaty integracyjne, które bazują na naturalnej potrzebie tworzenia i kreatywności. Postaw na team building, który pobudzi wyobraźnię i wykorzysta twórczy potencjał zespołu!

Warsztaty integracyjne dla firm

Mamy dwunastoletnie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami świata biznesu. Dzięki temu wiemy, że przedsiębiorczość i kreatywność to nierozłączne cechy prowadzące do sukcesu. Nasza oferta warsztatów integracyjnych jest odpowiednia dla pracowników wszystkich szczebli i działów.

Warsztaty dla firm polegają na zaangażowaniu uczestników w różne formy aktywności. Praca nad zadaniami, zazwyczaj angażująca i wymagająca wypracowywania wspólnej strategii, bardzo skutecznie integruje zespół.

Jeśli w pracy Twojego działu kluczowe znaczenie ma myślenie kreatywne i twórcze działanie, zorganizuj z nami oryginalną integrację zespołu. Po artystycznych warsztatach pracownicy z pewnością zasypią Cię pomysłami!

Integracja poprzez sztukę

Nie od dziś wiadomo, że sztuka, czyli autorska twórczość, stanowi doskonały sposób na wyrażenie emocji, upodobań, gustów czy zainteresowań. Podczas artystycznych warsztatów w Sztukarni uczestnicy właśnie dzięki sztuce poznają się nawzajem i wspólne mierzą się z artystycznym rękodziełem. To skutecznie mobilizuje grupę do zintegrowanego działania. Dzięki doświadczeniom z warsztatów ich uczestnicy lepiej radzą sobie z pracą zespołową w warunkach firmowych. Sprawniej i skuteczniej rozwiązują problemy związane z obowiązkami zawodowymi.

Zestawy Art Box – wspólna radość tworzenia

W ramach warsztatów prowadzimy autorski program integracji w grupie z użyciem zestawów Art Box – pudełek, w których znajdują się materiały i półprodukty do samodzielnego tworzenia oryginalnych dekoracji i gadżetów DYI. Podczas warsztatów każdy z pracowników otrzymuje własny box, ale twórcza praca odbywa się przy wspólnym stole, co zachęca do wymiany doświadczeń, swobodnych rozmów i wzajemnej pomocy.

Art Boxy można wykorzystać nie tylko w trakcie specjalnie organizowanych warsztatów, lecz także jako upominek okolicznościowy dla pracowników.

Planując artystyczną integrację, do wyboru masz szereg różnych zestawów tematycznych:

 • Art Box Haft – materiały pozwalają na poznanie i opanowanie podstawowych splotów hafciarskich. Dzięki nim można stworzyć dekoracyjny, wielofunkcyjny bawełniany woreczek;
 • Art Box Ex libris – zestaw zawiera materiały do zaprojektowania i wykonania autorskiej pieczątki. Uczestnik poznaje także bliżej technikę linorytu;
 • Art Box świece sojowe – dzięki półproduktom uczestnik sam tworzy dwie świecie sojowe w szklanych naczyniach;
 • Art Box świeca sojowa do masażu – produkty naturalnego pochodzenia (olej migdałowy, masło shea, olejek eteryczny oraz wosk sojowy) pozwalają na stworzenie aromatycznej świecy do masażu;
 • Art Box Akwarela – wysokiej jakości farby i akcesoria otworzą przed uczestnikiem możliwość praktyki jednej z popularnych technik malarskich. W ten sposób można stworzyć oryginalne gadżety, np. zakładki do książek czy kartki okolicznościowe;
 • Art Box Malarstwo akrylowe – stanowi dobry sposób na odkrycie pasji malarskiej. Wysokiej jakości akcesoria i farby pozwalają stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła;
 • Art Box Notatnik – zestaw do pracy introligatorskiej umożliwia stworzenie niepowtarzalnego zeszytu czy notatnika. Będzie stanowić praktyczną pamiątkę z imprezy firmowej;
 • Art Box Linoryt – podstawowe materiały pozwalają na zapoznanie się z techniką linorytu.

Poza standardową ofertą w Sztukarni znajdziesz także świąteczne zestawy Art Boxów na imprezy integracyjne.

Sztuka i biznes – działamy na rzecz twórczej innowacji

Organizujesz imprezę firmową i chcesz rozbudzić kreatywność w swoim zespole? Taki event stanowi doskonałą okazję, by się przekonać, że sztuka i biznes mają ze sobą wiele wspólnego. Integracja warsztatowa proponowana przez Sztukarnię:

 • zwiększa otwartość pracowników na zmiany w firmie,
 • rozwija kreatywne myślenie,
 • przyczynia się do indywidualizacji stanowisk pracy,
 • zachęca do przełamywania schematów w codziennej pracy,
 • pozwala na przeniesienie umiejętności właściwych zawodom artystycznym do innych sektorów,
 • otwiera na nowe sposoby rozwiązywania codziennych zadań,
 • rozwija techniki projekcyjne, gdzie nie wystarczy jedynie werbalizacja.

Rozwijamy, inspirujemy i pobudzamy wyobraźnię na różne sposoby!

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie (w sercu Mokotowa), jednak usługi świadczymy w całej Polsce. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie samych zestawów, zadbamy o ich sprawną i szybką wysyłkę. Gdy wybierzesz z naszej oferty warsztaty integracyjne, zrealizujemy je w siedzibie Sztukarni lub w innym, wspólnie ustalonym miejscu. Możesz także wybrać wersję online.

Przygotowując autorskie programy warsztatowe, współpracujemy z doświadczonymi artystami z różnych dziedzin sztuki, m.in. z grafikami, malarzami czy twórcami ceramiki. Możesz mieć pewność, że udział w naszych warsztatach artystycznych to wymierna korzyść zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy!

Tagi: dlabiznesu

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

720 881 414
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera