Skip to main content
  • Kursy artystycznedla nastolatków

Czym są kursy dla nastolatków?

Kursy artystyczne dla nastolatków to propozycja zajęć, które w Sztukarni są realizowane od 2016 roku. Prowadzimy je w wakacje oraz ferie zimowe.

Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym młodzież będzie czuła się dobrze, swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie zdobędzie konkretną wiedzę i umiejętności. Będzie mogła pielęgnować swoje pasje, szukać nowych zainteresowań, odkrywać talenty.

Tygodniowe kursy dla nastolatków są odpowiedzią na różne potrzeby młodzieży. Dlatego oferta jest różnorodna. Proponujemy ponad 20 różnych technik w dwóch blokach godzinowych. W ofercie mamy także zajęcia online.

Dla kogo?

dla uczniów klas 7-8
i uczniów szkół średnich

Kiedy?

15-19 stycznia 2024
22-26 stycznia 2024

Gdzie?

w Sztukarni, ul. Odolańska 60
w Warszawie

Cena

od 690 zł

Informacje ogólne

Każdy kurs to 15 godzin zegarowych zajęć.

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach:
10:00-13:00 (grupa poranna)
13:30-16:30 (grupa popołudniowa)

Młodzi kursanci będą mogli skorzystać z możliwości zamówienia dodatkowo płatnego obiadu.

Wybierz kurs dla siebie

Kowalska

Kim są nasi instruktorzy?

W Sztukarni współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami, działającymi aktywnie na rynku. To miłośnicy sztuki - pedagodzy, którzy z radością podzielą się z Tobą lub Twoimi dziećmi swoją wiedzą i doświadczeniem. W naszym gronie są artystki interdyscyplinarne, malarki, ceramiczki, rysowniczki, specjaliści od pracy z tekstem oraz instruktorzy z kilkunastu innych dziedzin. A to wszystko po to, by dać Ci możliwość wyboru z szerokiej oferty różnorodnych kursów: zaczynając od klasycznych technik, takich jak rysunek, malarstwo czy ceramika a kończąc na witrażu i tworzeniu lalki artystycznej.
Nasi instruktorzy to pedagodzy z pasją, zawodowym doświadczeniem i umiejętnościami przekazywania wiedzy tak, żeby każdy wyszedł z zajęć pewny swoich nowo nabytych umiejętności.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera