Warsztaty integracyjne – Warszawa

Dobra atmosfera w zespole wpływa korzystnie na efektywność pracowników, a więc często również na sukces danej firmy. Relacje między pracownikami mogą pogłębiać się w trakcie twórczej współpracy, a także w ramach wspólnej zabawy. W Sztukarni organizujemy warsztaty integracyjne dla firm, które bazują na naturalnej potrzebie tworzenia i kreatywność. Podaruj swoim pracownikom team building pobudzający wyobraźnię!

Warsztaty integracyjne dla firm

Warsztaty dla firm polegają zwykle na integracji zespołu, która przybiera atrakcyjną, często niepozorną formę. Czasem opierają się na zadaniach wymagających ścisłej współpracy wszystkich uczestników, ale mogą również bazować na niezależnych działaniach, które będą spajać zespół równie skutecznie. Mamy dwunastoletnie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami świata biznesu. Dzięki temu wiemy, że przedsiębiorczość i kreatywność to nierozłączne cechy prowadzące do sukcesu i satysfakcji przedsiębiorców. Nasza oferta warsztatów integracyjnych jest odpowiednia dla pracowników wszystkich działów (nawet piastujących różne stanowiska).

Jeśli w pracy Twojego działu kluczowe znaczenie ma myślenie kreatywne i twórcze działanie, zorganizuj z nami oryginalną integrację zespołu. Po artystycznych warsztatach pracownicy z pewnością zasypią Cię pomysłami!

Robimy to poprzez sztukę

Nie od dziś wiadomo, że sztuka, czyli autorska twórczość, stanowi doskonały sposób na wyrażenie siebie – swoich emocji, upodobań, gustów, zainteresowań, ale także antypatii. Podczas artystycznych warsztatów w Sztukarni uczestnicy dają poznać się sobie nawzajem. Ponadto wspólne mierzenie się z artystycznym rękodziełem skutecznie mobilizuje grupę do zintegrowanego działania, co przekłada się na późniejszą pracę zespołową, gdy w trakcie wykonywania codziennych zadań w firmie pojawiają się przeszkody.

Oferujemy także autorski program integracji w grupie z użyciem zestawów Art Box. Co to takiego? Art Boxy możesz wykorzystać zarówno jako upominek okolicznościowy dla pracowników, jak i narzędzie do nawiązania lub umocnienia więzi w zespole. Sprawdzą się doskonale w trakcie specjalnie organizowanych warsztatów, ale skutecznie urozmaicą również imprezę integracyjną.

Zestawy Art Box – wspólna radość tworzenia

Art Box to pudełko, w którym znajdują się materiały i półprodukty do samodzielnego tworzenia oryginalnych dekoracji i gadżetów w duchu hand made. Podczas warsztatów każdy z pracowników otrzymuje własny zestaw, jednak twórcza praca przy jednym stole zachęca do wymiany doświadczeń, swobodnych rozmów i wzajemnej pomocy. Rozwija ona także poczucie wspólnoty w ramach poszczególnych grup.

Planując artystyczną integrację, do wyboru masz szereg różnych zestawów tematycznych:

 • Art Box Haft – materiały pozwalają na poznanie i opanowanie podstawowych splotów hafciarskich. Dzięki nim można stworzyć dekoracyjny, wielofunkcyjny bawełniany woreczek;
 • Art Box Ex libris – zestaw zawiera materiały do zaprojektowania i wykonania autorskiej pieczątki. Uczestnik poznaje także bliżej technikę linorytu;
 • Art Box świece sojowe – dzięki półproduktom uczestnik sam tworzy dwie świecie sojowe w szklanych naczyniach;
 • Art Box świeca sojowa do masażu – produkty naturalnego pochodzenia (olej migdałowy, masło shea, olejek eteryczny oraz wosk sojowy) pozwalają na stworzenie aromatycznej świecy do masażu;
 • Art Box Akwarela – wysokiej jakości farby i akcesoria otworzą przed uczestnikiem możliwość praktyki jednej z popularnych technik malarskich. W ten sposób można stworzyć oryginalne gadżety, np. zakładki do książek czy kartki okolicznościowe;
 • Art Box Malarstwo akrylowe – stanowi dobry sposób na odkrycie pasji malarskiej. Wysokiej jakości akcesoria i farby pozwalają stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła;
 • Art Box Notatnik – zestaw do pracy introligatorskiej umożliwia stworzenie niepowtarzalnego zeszytu czy notatnika. Będzie stanowić praktyczną pamiątkę z imprezy firmowej;
 • Art Box Linoryt – podstawowe materiały pozwalają na zapoznanie się z techniką linorytu.

Poza standardową ofertą w Sztukarni znajdziesz także świąteczne zestawy Art Boxów na imprezy integracyjne.

Sztuka i biznes – działamy na rzecz twórczej innowacji

Organizujesz imprezę firmową i chcesz rozbudzić kreatywność w swoim zespole? Taki event stanowi doskonałą okazję, by się przekonać, że sztuka i biznes mają ze sobą wiele wspólnego. Integracja warsztatowa proponowana przez Sztukarnię:

 • zwiększa otwartość pracowników na zmiany w firmie,
 • rozwija kreatywne myślenie,
 • przyczynia się do indywidualizacji stanowisk pracy,
 • zachęca do przełamywania schematów w codziennej pracy,
 • pozwala na przeniesienie umiejętności właściwych zawodom artystycznym do innych sektorów,
 • otwiera na nowe sposoby rozwiązywania codziennych zadań,
 • rozwija techniki projekcyjne, gdzie nie wystarczy jedynie werbalizacja.

Rozwijamy, inspirujemy i pobudzamy wyobraźnię na różne sposoby!

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie (w sercu Mokotowa), jednak usługi świadczymy w całej Polsce. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie samych zestawów, postaramy się o ich sprawną i szybką wysyłkę. Gdy wybierzesz z naszej oferty warsztaty integracyjne, zrealizujemy je w siedzibie Sztukarni lub w innym, wspólnie ustalonym miejscu, ale także online.

Przygotowując autorskie programy warsztatowe, współpracujemy z doświadczonymi artystami z różnych dziedzin sztuki, m.in. grafikami, malarzami czy ceramikami. Możesz mieć pewność, że w trakcie naszych artystycznych warsztatów zyska zarówno pracownik, jak i pracodawca!

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020