fbpx
Skip to main content

Voucher na warsztaty ceramiki

od 160 

Ceramika to technika przeżywająca obecnie swój renesans, a warsztaty ceramiki są jednymi z najchętniej wybieranych przez naszych kursantów! 
A to wszystko nie bez powodu – tworzenie z gliny to zajęcie niezwykle relaksujące, dające ogromną radość i satysfakcję. Na jednych warsztatach, w ciągu dwóch godzin, kursanci są w stanie stworzyć nawet kilka prac, a to wszystko pod czujnym okiem instruktorów, dbających o przyjazną atmosferę i przekazujących całą swoją wiedzę, zdobytą przez lata praktyki.

To będzie idealny wybór na prezent dla każdej osoby, która uwielbia otaczać się wyjątkowymi, własnoręcznie stworzonymi produktami. Kto wie, może ten prezent spowoduje, że bliska Ci osoba odkryje w sobie nową pasję? ;)
W ceramice bardzo łatwo się zakochać!

Na warsztatach obdarowana przez Ciebie osoba:
pozna różne metody lepienia, zdobienia i wypału ceramiki,
– przez cały czas zajęć będzie miała dostęp do wszystkich materiałów: gliny, szkliw, angob oraz narzędzi potrzebnych do pracy,
– pozna fakty i ciekawostki z historii ceramiki,
– będzie mogła stworzyć autorskie prace o wybranym przez siebie zastosowaniu: niepowtarzalne kubeczki, miski, talerze, figurki, doniczki, ozdoby,
– po kilku tygodniach od zrobienia pracy, po jej pierwszym wypale w piecu, będzie mogła odebrać ją i zadecydować, czy będzie miała ochotę poszkliwić ją na kolejnych zajęciach.

Warsztaty są dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania uczestnika, nie jest potrzebna żadna wiedza, ani posiadane umiejętności, wszystkiego nauczymy! :)
Więcej o warsztatach przeczytasz tutaj.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zebraliśmy TUTAJ.