WARSZTATY ŚWIĄTECZNE DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Zapraszamy zarówno grupy szkolne jak i przedszkolne do wspólnego świętowania tego wyjątkowego momentu w roku. Chętnie opowiemy dzieciom o niezwykłych i często mało znanych tradycjach, związanych z obchodami Świąt w Polsce. W części praktycznej dzieci stworzą m.in. pachnące świece, dekoracyjne stroiki, piękne ceramiczne ozdoby.

Życzymy Państwu pięknych Świąt i zapraszamy!

Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie: EDUKACJA

stroikdecoupage swieta2do nocy rz

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM

Warsztaty świąteczne to doskonała okazja, by wspólnie spędzić ten szczególny moment w roku. Cieszyć się swoją obecnością i w miłej atmosferze stworzyć piękne dekoracje świąteczne.
Z radością spędzimy z Państwem ten czas i zorganizujemy warsztaty!

Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie: SZTUKARNIA DLA BIZNESU

wiece sojowe

NOC RZEMIOSŁA 2021

Pierwszy jesienny weekend w Sztukarni rozpoczęliśmy kolejną już edycją Nocy Rzemiosła. Nasi uczestnicy mogli spróbować swoich sił w klasycznym malarstwie, czy też lepieniu ceramicznych naczyń. Powstały również serie linorytowych odbitek. Sztukarnia w tym dniu przepełniona była zapachem farb oraz gorącej herbaty. Były opowieści, dyskusje, pytania oraz mnóstwo zabawy i eksperymentowania. Uwielbiamy takie wydarzenia!

do nocy rz

WEGAŃSKI CATERING

W każdy weekend lata realizowaliśmy dla naszych klientów kursy w ramach Let's art! Jednym z elementów był także przepyszny catering.

Na ten najbliższy, również zaplanowaliśmy zajęcia oraz przygotowaliśmy pyszną propozycję, zobaczcie sami!

MENU min min
 
Możemy zorganizować taki catering też dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, napisz:
Marta Kocikowska
KocziKarmi
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NOC RZEMIOSŁA 25.09.2021

Zapraszamy na kolejną Noc Rzemiosła, w której bierzemy udział także w tym roku! Jest to inicjatywa skierowana do miłośników sztuki i rękodzieła.

Przez jeden wieczór otworzymy swoje przestrzenie dla wszystkich, aby mogli spotkać się z instruktorami i poznać tajniki ceramiki, malarstwa, introligatorstwa oraz zrobić własnoręcznie mini las w szkle. Noc Rzemiosła to wyjątkowe święto ludzi, dla których ważna jest jakość, lokalność i kontakt z artystą.

Poniżej przedstawiamy nasz harmonogram:

18:00-18:45 - Warsztaty ceramiki (Adrianna Krajewska)
19:00-19:45 - Warsztaty ceramiki (Adrianna Krajewska)
18:30-19:30 - Warsztaty malarstwa sztalugowego (Kamila Nyckowska)
18:45-19:45 - Warsztaty tworzenia lasu w szkle (Magdalena Zawadka)
19:45-20:45 - Warsztaty malarstwa sztalugowego (Kamila Nyckowska)
18:15-19:00 - Warsztaty linorytu (Ewa Hipnarowicz)
19:15-20:00 - Warsztaty linorytu (Ewa Hipnarowicz)

Zapisy oraz szczegółowe informacje będę dostrępne od 15 września na stronie organizatora: Noc Rzemiosła - Home (nocrzemiosla.pl)

 plakat noc rzemiosa 1

Półkolonie

Projekt Artyści Aktywiści

To propozycja półkolonii letnich adresowana do uczniów od 1 do 6 klasy szkoły podstawowej. Główną ideą półkolonii jest przygotowanie przez dzieci wystawy, na której pokażą samodzielnie stworzone prace w wybranej przez siebie technice artystycznej i na samodzielnie wybrany temat. Nad całością pracy projektowej będzie czuwał doświadczony edukator.

W trakcie 5 dni zajęć dzieci przejdą przez PROCES PROJEKTOWY. Rozpoczną od zera, by następnie wypracować wspólnie pomysł, zrealizować go, nadać mu odpowiednią oprawę graficzną oraz doprowadzą działania do ostatecznego finału – wystawy. Nauczą się, więc, myślenia całościowego i projektowego.  Poznają różnorodne techniki artystyczne np. street art, komiks, animacja, instalacja, rzeźba, gra miejska, malarstwo, rysunek, kolaż oraz wyćwiczą się w wykonywaniu przynajmniej jednej z nich. Rozwiną także kompetencje miękkie, takie jak samodzielne myślenie, zdolność do współpracy, empatyczny kontakt z innymi, umiejętność wyrażania własnych opinii, decyzyjność, czy kształtowanie własnych poglądów oraz wartości.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Lato 2021

Kursy artystyczne dla nastolatków

Lato to idealny moment zarówno dla dorosłych, jak i dla nastolatków, kiedy wreszcie mamy więcej czasu dla siebie. To wspaniałe, jeśli możemy spędzić go na rzeczach najprzyjemniejszych, takich jak np. odkrywanie lub pielęgnowanie artystycznych pasji. Jeśli masz w domu ciekawego świata, młodego człowieka, którego ciągnie do aktywności twórczej, a do tego chętnie spędza czas z rówieśnikami – propozycja letnich kursów artystycznych jest dla Was. Zapraszmy wszystkich nastolatków do zanurzenia się w twórczych aktywnościach. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych Instruktorów, którym zależy na indywidualnym podejściu do dziecka oraz na tworzeniu, bezpiecznej i swobodnej atmosfery. Kursanci będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami wybranej przez siebie techniki, rozwinąć swoje umiejętności, pasję oraz poszerzyć horyzonty. Z pewnością czeka na nich również dobrze i miło spędzony czas.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Let's art!

Kursy artystycznego rozwoju dla dorosłych

Let's art! to nowa propozycja Sztukarni dla dorosłych i jednocześnie zaproszenie do kreatywnego spędzenia czasu w letnie weekendy.  Powstała z myślą o osobach, które czują chęć realizacji swoich pasji, rozwijania siebie, a także pielęgnowania własnej aktywności twórczej. To 38 weekendowych kursów prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów. Realizowanych na świeżym powietrzu, w ogrodzie Sztukarni, zawsze wtedy kiedy pogoda i dana technika na to pozwala. To zaproszenie dla wszystkich, którzy z utęsknieniem wyczekują lata. Możliwości spotkania z ciekawymi ludźmi, poznania pasjonatów sztuki, odetchnięcia pełną piersią. Swobodnie i twórczo. 

Let's art! to zaproszenie do świata sztuki z całym jego bogactwem technik rękodzielniczych. Powstał z myślą o tych, którzy chcieliby podarować sobie czas dla siebie i na swoje pasje. Wtedy, kiedy wreszcie mają wolną przestrzeń – na poznawanie nowych umiejętności, innych ludzi, rozwój, czy, po prostu, na cieszenie się latem.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Dzień Matki

15% ZNIŻKI NA VOUCHERY 

Czas… gdyby mogłoby go być choć trochę więcej! Szczególnie na rzeczy, które sprawiają przyjemność. Wiele osób dziś ma wrażenie, że życie zaczęło przypominać nieustanną gonitwę, też tak czujesz? Mimo świadomości, że takie tempo nam nie służy, czasem wydaje się, że nie mamy innego wyjścia. Z drugiej strony coraz częściej słychać głosy o zbawiennym w skutkach spowolnieniu, wręcz zatrzymaniu się. Na złapanie oddechu, na chwilę odprężenia. Szczególnie problem z czasem mogą odczuwać mamy. Ponieważ bardzo wierzę w cudowne właściwości artystycznych aktywności, chciałabym zaproponować Ci kilka pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, który pozwoli im na twórcze zrelaksowanie się, a także na złapanie chwili dla siebie.

W Sztukarni jak w szkatułce znajdziesz niezwykłą różnorodność kursów, warsztatów czy wykładów. Jeśli interesujesz się sztuką, a także twórczymi działaniami, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie jesteś pewna/y, który dokładnie kurs spodoba się bliskiej Ci osobie możesz kupić dla niej Voucher, na który otrzymasz 15% zniżki.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020