Dzień Matki

15% ZNIŻKI NA VOUCHERY 

Czas… gdyby mogłoby go być choć trochę więcej! Szczególnie na rzeczy, które sprawiają przyjemność. Wiele osób dziś ma wrażenie, że życie zaczęło przypominać nieustanną gonitwę, też tak czujesz? Mimo świadomości, że takie tempo nam nie służy, czasem wydaje się, że nie mamy innego wyjścia. Z drugiej strony coraz częściej słychać głosy o zbawiennym w skutkach spowolnieniu, wręcz zatrzymaniu się. Na złapanie oddechu, na chwilę odprężenia. Szczególnie problem z czasem mogą odczuwać mamy. Ponieważ bardzo wierzę w cudowne właściwości artystycznych aktywności, chciałabym zaproponować Ci kilka pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, który pozwoli im na twórcze zrelaksowanie się, a także na złapanie chwili dla siebie.

W Sztukarni jak w szkatułce znajdziesz niezwykłą różnorodność kursów, warsztatów czy wykładów. Jeśli interesujesz się sztuką, a także twórczymi działaniami, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie jesteś pewna/y, który dokładnie kurs spodoba się bliskiej Ci osobie możesz kupić dla niej Voucher, na który otrzymasz 15% zniżki.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Dzień Dziecka w Sztukarni

Święto dzieci zbliża się wielkimi krokami. I nie możemy się go doczekać, nie tylko dlatego, że sami tochę czujemy się dziećmi:) Ostatni miesiąc intensywnie pracowaliśmy nad nowym autorskim produktem. Mamy za sobą godziny szkoleń z metod pobudzania kreatywności, wiele konsultacji z najlepszymi edukatorami i animatorami, i oczywiście metodykiem.  "Psychologię twórczości" autorstwa E. Nęcka mamy w małym palcu;) Nie było łatwo, ale było warto!

Produkt, o którym mowa to SZTUKARTY, czyli zestaw kart do rozwoju kreatywności. 36 kart z zadaniami, które mają zachęcić dzieci od 6 roku życia do twórczej zabawy. Śmiesznej, mądrej i szalonej. Sztukarty to jeden z tych produktów dla dzieci, który zadowala ich bezpośrednich odbiorców i dorosłych.

To dla nas szalenie ważne, by pielęgnować w dzieciach to, co najważniejsze - twórcze myślenie, nieskrępowaną wyobraźnie. Bardzo jesteśmy dumni i nie możemy się doczekać Waszych reakcji!!! 

Karty możecie już kupić w przedsprzedaży w naszym sklepie tutaj z 30% zniżką na dzień dobry. A lada dzień zaprosimy dzieciaki do udziału warsztatach z kartami, śledźcie aktualności.

Tymczasem wrzucamy kilka zdjęć.

6 1    7 2   9   

 

Konkurs artystyczny Twórcze Lato 2020

Sztukarnia zaprasza wszystkich uczestników letnich zajęć do udziału w konkursie artystycznym. Tematem konkursu jest praca wykonana na dowolnych letnich zajęciach organizowanych podczas wakacji 2020.

Do konkursu można zgłaszać prace w dwóch kategoriach:
1. Prace wykonane podczas kursów dla nastolatków.
2. Prace wykonane podczas zajęć Sztuka w ogrodzie.

Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać najciekawszą ze swoich prac, sfotografować ją oraz wstawić zdjęcie w komentarzu pod postem na facebooku Sztukarni - https://pl-pl.facebook.com/SztukarniaCentrumArtystyczne/photos/a.123423041038010/3230765563637060/?type=3&theater

Zwycięzców wyłoni komisja, w skład której wchodzą artyści i instruktorzy Sztukarni.

Nagrodą główną jest dowolny kurs semestralny organizowany w Centrum Artystycznym Sztukarnia w semestrze zimowym 2020/2021. Nagrodą za drugie i trzecie miejsce są wybrane przez Was ARTBOXy, które możecie obejrzeć w naszym sklepie: https://sklep.sztukarnia.pl/.

 

Termin nadsyłania zdjęć prac mija 28.08 o godzinie 23:59.
Wyniki zostaną ogłoszone 2.09.2020.

REGULAMIN KONKURSU

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020