WEGAŃSKI CATERING

W każdy weekend lata realizowaliśmy dla naszych klientów kursy w ramach Let's art! Jednym z elementów był także przepyszny catering.

Na ten najbliższy, również zaplanowaliśmy zajęcia oraz przygotowaliśmy pyszną propozycję, zobaczcie sami!

MENU min min
 
Możemy zorganizować taki catering też dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, napisz:
Marta Kocikowska
KocziKarmi
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NOC RZEMIOSŁA 25.09.2021

Zapraszamy na kolejną Noc Rzemiosła, w której bierzemy udział także w tym roku! Jest to inicjatywa skierowana do miłośników sztuki i rękodzieła.

Przez jeden wieczór otworzymy swoje przestrzenie dla wszystkich, aby mogli spotkać się z instruktorami i poznać tajniki ceramiki, malarstwa, introligatorstwa oraz zrobić własnoręcznie mini las w szkle. Noc Rzemiosła to wyjątkowe święto ludzi, dla których ważna jest jakość, lokalność i kontakt z artystą.

Poniżej przedstawiamy nasz harmonogram:

18:00-18:45 - Warsztaty ceramiki (Adrianna Krajewska)
19:00-19:45 - Warsztaty ceramiki (Adrianna Krajewska)
18:30-19:30 - Warsztaty malarstwa sztalugowego (Kamila Nyckowska)
18:45-19:45 - Warsztaty tworzenia lasu w szkle (Magdalena Zawadka)
19:45-20:45 - Warsztaty malarstwa sztalugowego (Kamila Nyckowska)
18:15-19:00 - Warsztaty linorytu (Ewa Hipnarowicz)
19:15-20:00 - Warsztaty linorytu (Ewa Hipnarowicz)

Zapisy oraz szczegółowe informacje będę dostrępne od 15 września na stronie organizatora: Noc Rzemiosła - Home (nocrzemiosla.pl)

 plakat noc rzemiosa 1

Półkolonie

Projekt Artyści Aktywiści

To propozycja półkolonii letnich adresowana do uczniów od 1 do 6 klasy szkoły podstawowej. Główną ideą półkolonii jest przygotowanie przez dzieci wystawy, na której pokażą samodzielnie stworzone prace w wybranej przez siebie technice artystycznej i na samodzielnie wybrany temat. Nad całością pracy projektowej będzie czuwał doświadczony edukator.

W trakcie 5 dni zajęć dzieci przejdą przez PROCES PROJEKTOWY. Rozpoczną od zera, by następnie wypracować wspólnie pomysł, zrealizować go, nadać mu odpowiednią oprawę graficzną oraz doprowadzą działania do ostatecznego finału – wystawy. Nauczą się, więc, myślenia całościowego i projektowego.  Poznają różnorodne techniki artystyczne np. street art, komiks, animacja, instalacja, rzeźba, gra miejska, malarstwo, rysunek, kolaż oraz wyćwiczą się w wykonywaniu przynajmniej jednej z nich. Rozwiną także kompetencje miękkie, takie jak samodzielne myślenie, zdolność do współpracy, empatyczny kontakt z innymi, umiejętność wyrażania własnych opinii, decyzyjność, czy kształtowanie własnych poglądów oraz wartości.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Lato 2021

Kursy artystyczne dla nastolatków

Lato to idealny moment zarówno dla dorosłych, jak i dla nastolatków, kiedy wreszcie mamy więcej czasu dla siebie. To wspaniałe, jeśli możemy spędzić go na rzeczach najprzyjemniejszych, takich jak np. odkrywanie lub pielęgnowanie artystycznych pasji. Jeśli masz w domu ciekawego świata, młodego człowieka, którego ciągnie do aktywności twórczej, a do tego chętnie spędza czas z rówieśnikami – propozycja letnich kursów artystycznych jest dla Was. Zapraszmy wszystkich nastolatków do zanurzenia się w twórczych aktywnościach. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych Instruktorów, którym zależy na indywidualnym podejściu do dziecka oraz na tworzeniu, bezpiecznej i swobodnej atmosfery. Kursanci będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami wybranej przez siebie techniki, rozwinąć swoje umiejętności, pasję oraz poszerzyć horyzonty. Z pewnością czeka na nich również dobrze i miło spędzony czas.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Let's art!

Kursy artystycznego rozwoju dla dorosłych

Let's art! to nowa propozycja Sztukarni dla dorosłych i jednocześnie zaproszenie do kreatywnego spędzenia czasu w letnie weekendy.  Powstała z myślą o osobach, które czują chęć realizacji swoich pasji, rozwijania siebie, a także pielęgnowania własnej aktywności twórczej. To 38 weekendowych kursów prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów. Realizowanych na świeżym powietrzu, w ogrodzie Sztukarni, zawsze wtedy kiedy pogoda i dana technika na to pozwala. To zaproszenie dla wszystkich, którzy z utęsknieniem wyczekują lata. Możliwości spotkania z ciekawymi ludźmi, poznania pasjonatów sztuki, odetchnięcia pełną piersią. Swobodnie i twórczo. 

Let's art! to zaproszenie do świata sztuki z całym jego bogactwem technik rękodzielniczych. Powstał z myślą o tych, którzy chcieliby podarować sobie czas dla siebie i na swoje pasje. Wtedy, kiedy wreszcie mają wolną przestrzeń – na poznawanie nowych umiejętności, innych ludzi, rozwój, czy, po prostu, na cieszenie się latem.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Dzień Matki

15% ZNIŻKI NA VOUCHERY 

Czas… gdyby mogłoby go być choć trochę więcej! Szczególnie na rzeczy, które sprawiają przyjemność. Wiele osób dziś ma wrażenie, że życie zaczęło przypominać nieustanną gonitwę, też tak czujesz? Mimo świadomości, że takie tempo nam nie służy, czasem wydaje się, że nie mamy innego wyjścia. Z drugiej strony coraz częściej słychać głosy o zbawiennym w skutkach spowolnieniu, wręcz zatrzymaniu się. Na złapanie oddechu, na chwilę odprężenia. Szczególnie problem z czasem mogą odczuwać mamy. Ponieważ bardzo wierzę w cudowne właściwości artystycznych aktywności, chciałabym zaproponować Ci kilka pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, który pozwoli im na twórcze zrelaksowanie się, a także na złapanie chwili dla siebie.

W Sztukarni jak w szkatułce znajdziesz niezwykłą różnorodność kursów, warsztatów czy wykładów. Jeśli interesujesz się sztuką, a także twórczymi działaniami, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie jesteś pewna/y, który dokładnie kurs spodoba się bliskiej Ci osobie możesz kupić dla niej Voucher, na który otrzymasz 15% zniżki.

BANER KURS NA PREZENT UNIWERSALNY

 

Dzień Dziecka w Sztukarni

Święto dzieci zbliża się wielkimi krokami. I nie możemy się go doczekać, nie tylko dlatego, że sami tochę czujemy się dziećmi:) Ostatni miesiąc intensywnie pracowaliśmy nad nowym autorskim produktem. Mamy za sobą godziny szkoleń z metod pobudzania kreatywności, wiele konsultacji z najlepszymi edukatorami i animatorami, i oczywiście metodykiem.  "Psychologię twórczości" autorstwa E. Nęcka mamy w małym palcu;) Nie było łatwo, ale było warto!

Produkt, o którym mowa to SZTUKARTY, czyli zestaw kart do rozwoju kreatywności. 36 kart z zadaniami, które mają zachęcić dzieci od 6 roku życia do twórczej zabawy. Śmiesznej, mądrej i szalonej. Sztukarty to jeden z tych produktów dla dzieci, który zadowala ich bezpośrednich odbiorców i dorosłych.

To dla nas szalenie ważne, by pielęgnować w dzieciach to, co najważniejsze - twórcze myślenie, nieskrępowaną wyobraźnie. Bardzo jesteśmy dumni i nie możemy się doczekać Waszych reakcji!!! 

Karty możecie już kupić w przedsprzedaży w naszym sklepie tutaj z 30% zniżką na dzień dobry. A lada dzień zaprosimy dzieciaki do udziału warsztatach z kartami, śledźcie aktualności.

Tymczasem wrzucamy kilka zdjęć.

6 1    7 2   9   

 

Konkurs artystyczny Twórcze Lato 2020

Sztukarnia zaprasza wszystkich uczestników letnich zajęć do udziału w konkursie artystycznym. Tematem konkursu jest praca wykonana na dowolnych letnich zajęciach organizowanych podczas wakacji 2020.

Do konkursu można zgłaszać prace w dwóch kategoriach:
1. Prace wykonane podczas kursów dla nastolatków.
2. Prace wykonane podczas zajęć Sztuka w ogrodzie.

Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać najciekawszą ze swoich prac, sfotografować ją oraz wstawić zdjęcie w komentarzu pod postem na facebooku Sztukarni - https://pl-pl.facebook.com/SztukarniaCentrumArtystyczne/photos/a.123423041038010/3230765563637060/?type=3&theater

Zwycięzców wyłoni komisja, w skład której wchodzą artyści i instruktorzy Sztukarni.

Nagrodą główną jest dowolny kurs semestralny organizowany w Centrum Artystycznym Sztukarnia w semestrze zimowym 2020/2021. Nagrodą za drugie i trzecie miejsce są wybrane przez Was ARTBOXy, które możecie obejrzeć w naszym sklepie: https://sklep.sztukarnia.pl/.

 

Termin nadsyłania zdjęć prac mija 28.08 o godzinie 23:59.
Wyniki zostaną ogłoszone 2.09.2020.

REGULAMIN KONKURSU

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020