• Event manager / Koordynator projektów

    Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Sztukarnia to miejsce twórczego rozwoju poprzez sztukę. Przestrzeń poszukiwania, uczenia się i dyskusji. Tak różnorodna, jak ludzie, którzy ją tworzą – kursanci, dzieci, młodzież, instruktorzy, pasjonaci sztuki i rzemiosła czy świat biznesu. Powstała z myślą o osobach, dla których twórczość jest ważna, niezależnie od tego, czy mają z nią do czynienia na co dzień czy też nie. Znajdziesz w niej różnorodne warsztaty i wydarzenia prowadzone z pasji do sztuki, dzielenia się wiedzą czy swoim doświadczeniem. To miejsce tworzymy dla Ciebie, abyś mogła i abyś mógł się w niej bezpiecznie rozwijać, czerpać radość ze sztuki i z własnych osiągnięć twórczych.


Działamy od 2009 roku. Znajdziesz nas w przedwojennej willi w samym centrum starego Mokotowa, tuż przy metrze Racławicka. Zapraszamy Cię na spotkania ze sztuką w ramach licznych kursów m.in szycia, projektowania ubrań, haftu, ceramiki, malarstwa, batiku, ebru, linorytu, sitodruku, fotografii, twórczego pisania, komiksu, kaligrafii, kreatywności itp., półkolonii dla dzieci, kursów dla nastolatków, letniej i zimowej edycji Lets’art!, plenerów malarskich, warsztatów dla biznesu, wydarzeń firmowych, artbox-ów i wielu innych!

Twórczą edukację kierujemy do przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, edukacji pozasystemowej np. domowej, szkół demokratycznych, a także w ramach zajęć pozaszkolnych.

Opis stanowiska

Do głównych zadań event managera / koordynatora projektu będzie należała szeroko rozumiana organizacja eventów - od przygotowania oferty eventowej, przez etap negocjacji warunków, zawierania umowy, realizacji, aż po finalne rozliczenie. Zadaniem będzie nie tylko odpowiadanie na zapytania i współpraca ze stałymi klientami, ale również pozyskanie nowych klientów. Obszar koordynacji projektów będzie dotyczył inicjatyw Sztukarni, tych istniejących, ale i tych nowych. 

Twój zakres obowiązków

- koordynacja organizacji eventów
- tworzenie koncepcji działań eventowych i oferty eventowej
- koordynacja wydarzeń wewnętrznych i projektów
- odpowiadanie na zapytanie klientów, ale i aktywna sprzedaż usług
- pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

- doświadczenie w organizacji eventów i koordynacji projektów
- dobra organizacja pracy
- umiejętności sprzedażowe

Co oferujemy

Miesięczny wymiar godzin pracy do uzgodnienia, jednak nie mniej niż pół etatu (80 godzin). Rozliczenie najchętniej b2b, ewentualnie umowa zlecenie. Honorarium zależne od wymiaru pracy, doświadczenia.

Jak aplikować

Prześlij swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Jeśli nie znalazłaś/znalazłeś interesującego Cię stanowiska, a chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zapomnij napisać kilku słów o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz dołączyć do naszego Zespołu.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020