Napisane | blog

Dzień Matki

15% ZNIŻKI NA VOUCHERY 

Czas… gdyby mogłoby go być choć trochę więcej! Szczególnie na rzeczy, które sprawiają przyjemność. Wiele osób dziś ma wrażenie, że życie zaczęło przypominać nieustanną gonitwę, też tak czujesz? Mimo świadomości, że takie tempo nam nie służy, czasem wydaje się, że nie mamy innego wyjścia. Z drugiej strony coraz częściej słychać głosy o zbawiennym w skutkach spowolnieniu, wręcz zatrzymaniu się. Na złapanie oddechu, na chwilę odprężenia. Szczególnie problem z czasem mogą odczuwać mamy. Ponieważ bardzo wierzę w cudowne właściwości artystycznych aktywności, chciałabym zaproponować Ci kilka pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, który pozwoli im na twórcze zrelaksowanie się, a także na złapanie chwili dla siebie.

W Sztukarni jak w szkatułce znajdziesz niezwykłą różnorodność kursów, warsztatów czy wykładów. Jeśli interesujesz się sztuką, a także twórczymi działaniami, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli jednak nie jesteś pewna/y, który dokładnie kurs spodoba się bliskiej Ci osobie możesz kupić dla niej Voucher, na który otrzymasz 15% zniżki.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020