Napisane | blog

Dzień rodziny 15 maja - rodzinne warsztaty artystyczne w Sztukarni

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny. To wyjątkowe święto, które jest znakomitą okazją do przypomnienia sobie, jak ważna jest rodzina. My w Sztukarni wiemy, że odgrywa ona niezwykle istotną rolę w życiu każdego człowieka!

Choć z najbliższą rodziną widujemy się na co dzień, to tak naprawdę rzadko spędzamy z nią wspólnie czas. Każdy z nas jest zapracowany, ma dużo obowiązków, przez co brakuje nam czasu na wspólne aktywności. Z tej okazji chcemy zaprosić Was na rodzinne warsztaty artystyczne, podczas których nie tylko będziecie mogli spędzić razem czas, ale być może odkryjecie rodzinny potencjał artystyczny.

Tego dnia możecie u nas razem z dziećmi/wnukami/rodzeństwem ulepić coś z gliny, stworzyć samodzielnie mydełka zapachowe lub świece sojowe bądź wykonać kompozycję roślinną w zamkniętym słoju. Gwarantujemy, że tak kreatywnie spędzony czas będzie dla Was bardzo satysfakcjonujący!

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020