Napisane | blog

Półkolonie - Lato 2021

Projekt Artyści Aktywiści

To propozycja półkolonii letnich adresowana do uczniów od 1 do 6 klasy szkoły podstawowej. Główną ideą półkolonii jest przygotowanie przez dzieci wystawy, na której pokażą samodzielnie stworzone prace w wybranej przez siebie technice artystycznej i na samodzielnie wybrany temat. Nad całością pracy projektowej będzie czuwał doświadczony edukator.

W trakcie 5 dni zajęć dzieci przejdą przez PROCES PROJEKTOWY. Rozpoczną od zera, by następnie wypracować wspólnie pomysł, zrealizować go, nadać mu odpowiednią oprawę graficzną oraz doprowadzą działania do ostatecznego finału – wystawy. Nauczą się, więc, myślenia całościowego i projektowego.  Poznają różnorodne techniki artystyczne np. street art, komiks, animacja, instalacja, rzeźba, gra miejska, malarstwo, rysunek, kolaż oraz wyćwiczą się w wykonywaniu przynajmniej jednej z nich. Rozwiną także kompetencje miękkie, takie jak samodzielne myślenie, zdolność do współpracy, empatyczny kontakt z innymi, umiejętność wyrażania własnych opinii, decyzyjność, czy kształtowanie własnych poglądów oraz wartości.

 

 

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020