Skip to main content
Napisane | blog

Wymiana roślinna

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników roślin na pierwszą wiosenną wymianę roślinną w Centrum Artystycznym Sztukarnia. Podczas naszego spotkania wymienimy się sadzonkami, nasionami, roślinami doniczkowymi, ale również prasą i książkami o tematyce ogrodniczej. Spotkanie daje możliwość podzielenia się wiedzą oraz pasją do roślin.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak to działa?

- Wymiana roślinna to możliwość zamiany dowolnej rośliny na inną. Jeśli posiadasz roślinę domową lub ogrodową, z którą się nie dogadujesz, masz nadwyżki sadzonek lub po prostu szukasz czegoś nowego do swojej kolekcji, przyjdź i wymień się.
- Na wymianę możesz przynieść sadzonki, szczepki lub całe rośliny zarówno roślin domowych jak i ogrodowych. Rośliny mogą być ukorzenione w wodzie bądź ziemi lub świeżo ucięte do ukorzenienia. Przynoś tylko zdrowe rośliny, bez szkodników.
- Jeśli nie posiadasz roślin możesz wymienić się książkami, czasopismami, doniczkami lub innymi materiałami roślinnymi. Wymiany bazują na zaufaniu i dobrej energii, nie sprawdzamy ile roślin przynosisz i zabierasz - liczymy na Twoją odpowiedzialność.

Dodatkowo zapraszamy na warsztaty, które będą odbywały się w czasie trwania wymiany:

 

- warsztaty akwareli botanicznej
- warsztaty ceramiki
- warsztaty przesadzania roślin
- warsztaty szycia ręcznego
- warsztaty haftowania na papierze czerpanym

zapisy: TUTAJ
 

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera