EDUKACJA - oferta wielkanocna dla szkół i przedszkoli

Serdecznie zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne do wspólnego świętowania okresu Wielkanocy. Przygotowaliśmy warsztaty, które przybliżą dzieciom tradycje świąt i których efektem będą oryginalne, samodzielnie wykonane dekoracje.

Warsztaty składają się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. W części praktycznej każde dziecko wykona swoją pracę. Do udziału w zajęciach zapraszamy również nauczycieli, naszą misją jest bowiem m.in. wzmacnianie więzi między dziećmi i dorosłymi poprzez twórczą pracę.

Czas trwania warsztatów wynosi od 60 do 90 minut. Koszt w przypadku realizacji w placówce szkolnej to 60 zł od dziecka.

Oferta warsztatów

Warsztat tworzenia wianków

wiek uczestników:

Trudno dziś sobie wyobrazić Święta bez palemek, witek wierzbowych, żonkili, rzeżuchy czy bazi. Wielkanoc to moment, w którym cieszymy się z nadejścia wiosny – stąd tyle roślinnych ozdób na stole, czy przedstawień pisklaków. To moment, kiedy zależy nam na pięknej oprawie stołu, który podkreśla wyjątkowość tego święta, a także pobudza nasz apetyt na świąteczne potrawy. Tradycja tworzenia wieńców z okazji Świąt Wielkanocnych jest w Polsce bardzo młoda, ale jej korzenie są znacznie starsze, bo sięgają czasów starożytnych. Na warsztatach dzieci poznają piękną tradycję ozdabiania domów zielonymi gałązkami. Wykonają niezwykłe, pachnące i kolorowe wielkanocne wieńce, które z pewnością będą mogły stać się ozdobą ich świątecznych stołów.

Warsztat tworzenia świątecznego lasu w szkle

wiek uczestników:

Ze Świętami Wielkanocnymi są związane piękne dekoracje świąteczne, które mówią m.in. o radości z budzenia się przyrody po zimie. Częścią tych ozdób stanowią rozkwitające żonkile, rzeżucha, czy wierzbowe gałązki z baziami. Poza tym na stołach pojawiają się pisanki, baranki, zające a także pisklaki. My również, zapraszamy do kontynuowania tradycji ozdabiania w Święta domu elementami przywołującymi naturę i wiosnę. Podczas warsztatu dzieci stworzą, piękne, zielone i żywe dekoracje – świąteczne lasy w szkle, który z pewnością ozdobią dom, a jednocześnie zostaną z dziećmi na dłużej.

Warsztaty tworzenia palemek

wiek uczestników:

Warsztaty ozdabiania pisanek techniką decoupage

wiek uczestników:

Czy lubicie Wielkanoc? Pachnące ciasta, kolorowe pisanki, szukanie zajączka? A lubicie przygotowywać świąteczne dekoracje? Mamy dla Was propozycję warsztatu, dzięki któremu własnoręcznie wykonacie piękne drewniane pisanki przywołujące radość z Wielkanocy. Do ich stworzenia wykorzystacie niezwykle efektowną technikę decoupage. Dzięki temu na waszych pisankach zawitają kolorowe zajączki, pisklaczki, jajeczka i jeszcze wiele innych, radosnych, wielkanocnych motywów!

Warsztaty ceramiki

wiek uczestników:

Warsztaty tworzenia świec sojowych

wiek uczestników:

Warsztaty tworzenia serwetki do koszyczka techniką sitodruku

wiek uczestników:

Jeśli chcesz zorganizowac warsztaty w swoim przedszkolu/szkole napisz do nas lub zadzwoń - przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidulaną

Zuzanna Dziekiewicz-Paściak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 733 020 067 (pn.-pt. 8:30-15:00)


ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020