Skip to main content

Julia Kacała

półkolonie & ekodesign & eksperyment artystyczny & warsztaty edukacyjne dla szkół i przedszkoli

BIO

Kreatywna dusza, poszukująca swojej drogi twórczej w wielu różnych dziedzinach, uwielbiająca poznawanie nowych technik i przekazywanie wiedzy najmłodszym. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie z ukończonymi studiami licencjackimi z Wiedzy o Teatrze, aktualnie w trakcie tworzenia dyplomu na wydziale Sztuki Mediów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

W Sztukarni prowadzi kursy eksperymentu artystycznego dla najmłodszych dzieci, warsztaty w szkołach i przedszkolach w ramach sztukarnianej oferty edukacyjnej oraz wakacyjne kursy ekodesignu dla nastolatków. Prowadziła również kurs semestralny dla klas 4-6 z rysunku i malarstwa oraz zajęcia indywidualne z rysunku dla dzieci. Uczy podstaw ceramiki, tworzenia ozdób świątecznych, decoupage’u, linorytu, robienia lasów w szkle, świec sojowych i mydełek.

W jaki sposób prowadzi zajęcia?

Julia jest instruktorką z pasją i prawdziwym zaangażowaniem - uwielbia rozbudzać w dzieciach kreatywność, pokazuje im, że sztuką można się bawić a w technikach przebierać. Uważa, że im więcej błędów kursanci popełnią na zajęciach, tym więcej będą w stanie się nauczyć. Stawia na indywidualne podejście i uczy dzieci, jak pracować samodzielnie tak, aby jak najbardziej poszerzały swoje możliwości i poznawały świat. Po zajęciach u Julii dzieci wychodzą z umiejętnościami, o których wcześniej nie miały nawet pojęcia! W przyszłości Julia chce związać swoją przyszłość z branżą artystyczną i tworzyć animacje dla dzieci, wykorzystując i mieszając wszystkie techniki, którymi dysponuje. A jest ich naprawdę sporo! :)

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera