Skip to main content

Karolina Kamińska

fotografia & social media

BIO

Twórczyni i kreatorka kontentu z zamiłowaniem do sztuki oraz psychologii.

Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, odbywając staże w ośrodkach psychoterapeutycznych i wykorzystując swoją wiedzę z dziedziny arteterapii pomagając dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Po skończeniu studiów podyplomowych na kierunku Design Management - Zarządzanie Innowacją w warszawskiej School of Form rozpoczęła pracę w agencji reklamowej, badając potrzeby rynku i zarządzając projektami. W Sztukarni zajmuje się tworzeniem treści oraz obsługą mediów społecznościowych, a także fotografią.

Karolina zajmowała się również hipoterapią, kocha konie i pasjonuje się jeździectwem. Podróżuje po Dolnym Śląsku, spaceruje z ukochanym psem i zatraca się w naturze.

W jaki sposób prowadzi zajęcia?

Miłość do robienia zdjęć wyniosła z Akademii Fotografii w Warszawie - profesjonalnie zajmuje się fotografią produktową i komercyjną, sercem jest jednak zakorzeniona w fotografii zaangażowanej i humanistycznej. Takiego podejścia do sztuki robienia zdjęć uczy również swoich kursantów na zajęciach fotografii w ramach kursów dla nastolatków w Sztukarni.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera